2:4
[2:3]

Mladší dorost v Nebušicích odehrál generálku. Dobrý výkon vedl k vítězství.

Hodnocení trenéra - Kamil Chudada:

Do utkání jsme nastoupili pěknou kombinační hrou a hned v 6. minutě se míč od obránců odrazil k Sokolovi, který z 20 metrů zavěsil. Nicméně hned z protiútoku, po nepozornosti na pravé straně, jsme si nechali dát branku a bylo vyrovnáno na 1:1. Měli jsme spoustu golových šancí a až po kombinací Bryčka, Sokol vystřelil z vápna Rahimič a vedli jsme 2:1. Centry ze stran zůstaly neproměněny a ve 36. minutě se odkopnutý míč z našeho vápna dostal až na půlku k Chudadovi, který běžel sám na branku a v poslední chvíli byl faulován. Penaltu proměnil Bryčka a zvýšili jsme vedení na 3:1. Ve 42. minutě jsme propadli na levé straně a po centru jsme dostali branku na 3:2 Druhou půli začal lépe kombinačně soupeř a byly zde i nějaké šance, které naštěstí zůstaly neproměněny. I my jsme opět měli několik příležitostí, ale nic z toho neskončilo v síti.  Až v 74. minutě se po přihrávce Rahimiče a útoku z pravé strany od Sokola, trefil Chudada na konečných 4:2 pro FCPK. Výhra určitě zasloužená, pár chyb v obraně a hodně neproměněných šancí. Na druhou stranu i některé pěkné kombinace.

Mendl - Bryčka, Nachtman, Novotný, Anderson - Sokol, Kysilka, Rahimič, Amir - Bouzek, Chudada. Střídali: Všetečka, Jeřábek, Bernas, Lukeš, Hauer, Hrubý. Trenér: Kamil Chudada.