^
12.11.2023 | 09:00 | M | Řeporyje
FK Řeporyje-Praha 5
Mladší přípravka (U9)
24:21
[13:11]

Mladší přípravka završila podzim vyrovnaným utkáním na Řeporyjích.

Řeporyje - Mladší přípravka odehrála poslední mistrák kalendářního roku v neděli na Řeporyjích. Tyto týmy po celou sezonu podávají podobné výkony, a tak se jednalo o vyrovnané klání. Po celou dobu se jednalo o rozdíl několika branek, a nakonec rozhodly neproměněné šance na kopaninské straně. Modročervení tak bohužel domácím podlehli o tři góly, ale i přes to si vysloužili pochvalu za výkon od trenéra Cigánka.


Hodnocení trenéra - Jakub Cigánek:

Poslední soutěžní zápas sezóny v Řeporyjích. Krásné počasí, brzké ráno, a ještě lepší výkon Kopaninských borců. Bohužel až na zakončení, teda minimálně na jednom hřišti.   Na Gábově hřišti musíme pochvalit všechny. Dnes si opravdu mákli a dali do toho vše. Nakonec výkon promítli i do skóre a na svém hřišti vyhráli o 3 góly.   Na mém hřišti to naopak na skóre vidět nebylo. Ale hráli jsme opravdu nádherně. Moře neproměněných šancí… a nakonec prohra o 6 gólů. Soupeř byl ve svém zakončení efektivní, my bohužel ne. Chtěl bych dnes ale pochválit dva borce. Fílu Odvárku a Adriho Zálešáka. Dneska jim to fakt sedlo. Skvělý a vyspělý výkon v bráně naopak předvedl Matyáš Lajn. Škoda. Mrzí mě to. Ale dlouhodobě se zvedáme! Jedeme dál.

Sestava

Odvárka, Novotný, Zálešák, Dvořáková L., Lajn, Fiřtík H., Světlák, Rak, Vykusa, Kohutič, Kostomlatský, Filipovský, Fiřtík V., Lajnová. Trenéři: J. Cigánek, G. Halák.

Góly

5x - Fiřtík V., 4x - Lajnová, 3x - Kohutič, 2x - Odvárka, Filipovský, 1x - Světlák, Dvořáková, Fiřtík H., Zálešák, Kostomlatský

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Dvořáková Laura601--
Filipovský David602--
Fiřtík Jan Hynek601--
Fiřtík Václav605--
Kohutič Jakub603--
Kostomlatský Petr601--
Lajn Matyáš60---
Lajnová Kateřina604--
Novotný Kryštof60---
Odvárka Filip602--
Rak Benjamín60---
Světlák Jan601--
Vykusa Tomáš60---
Zálešák Adrien601--


www.tiskdo1000.cz