^
24.10.2023 | 16:45 | M | Slivenec
TJ AFK Slivenec
Mladší přípravka (U9)
35:12
[0:0]

Mladší přípravka v úterním zápase podlehla Slivenci.

Slivenec - Deváté kolo své soutěže předehrála už v úterý 24. 10. mladší přípravka. Ta se utkala se Slivencem, který má tuto sezonu velmi dobrou formu a do tohoto klání šel s šesti výhrami na svém kontě. Tuto sílu potvrdil i v tomto souboji. Kopaňáky přestřílel 35:12, avšak trenér Cigánek pro své svěřence našel slova chvály.


Hodnocení trenéra - Jakub Cigánek:

Zajímavý zápas z pohledu hodnocení. Nejdříve druhé hřiště pod vedením trenéra Gáby - zbytečně obdržené góly, bojovný výkon, prostě vyrovnaný zápas.
Krátkodobě ale „trpíme” na to, že nemáme ortodoxního gólmana, což je v kategorii U9 na vyjímečné případy normální… . Narozdíl od Slivence, kde gólman chytil skvělé věci. A vlastně je tím zachránil…

Moje hřiště: začali jsme mizerně. Bohužel to přičítám trenérovi soupeře, který na svoje děti řval, jak kdyby děti hrály finále ligy mistrů a my se s tím nedokázali srovnat. Nás to rozrušilo a nedostali jsme se za půlku - 7:0 první čtvrtina. To ale nechci dále rozebírat, každý máme svůj styl, my na Kopanině se to snažíme dělat jinak... 

A teď to co mě potěšilo - stoupající výkonnost. Každou čtvrtinou se výkon a s tím i výsledek zlepšoval, stávali jsme se silnějším mužstvem. 

Opět děkuji rodičům za klidné nervy. Zvládnutí deštivého úterního večera. A teď si užít volný víkend?

Sestava

Lajn, Lajnová, Pospíšil, Kazda, Karpíšek, Hotovec, Odvárka, Vyskočil, Pikrt, Dvořáková, Novotný, Rak, Včeláková, Kostomlatský, Filipovský, Fiřtík H., Fiřtík V. Trenéři: Halák G., Cigánek J.

Góly

2x - Pikrt, Dvořáková, Novotný, 1x - Rak, Včeláková, Kostomlatský

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Dvořáková Laura602--
Filipovský David601--
Fiřtík Jan Hynek601--
Fiřtík Václav601--
Hotovec Kryštof60---
Karpíšek Kristián60---
Kazda Alexandr60---
Kostomlatský Petr601--
Lajn Matyáš60---
Lajnová Kateřina60---
Novotný Kryštof602--
Odvárka Filip60---
Pikrt Tobias602--
Pospíšil Luboš60---
Rak Benjamín601--
Včeláková Karolína601--
Vyskočil Jáchym60---


www.vejce.eu