^
22.10.2023 | 10:00 | M | Př. Kopanina
Mladší přípravka (U9)
Spartak Hrdlořezy
8:24
[4:12]

Mladší přípravka podlehla Hrdlořezům.

Přední Kopanina - Mladší přípravka se v neděli 22. 10. utkala s velmi kvalitním soupeřem, jakýmž byl tým Hrdlořezů. Tento soupeř zaznamenal v sezóně pouze dvě prohry ze sedmi utkání. Kvalitu prokázal i tomto kole. Přední Kopanina U9 vstřelila pouze 8 branek, a byla tak Hrdlořezami přestřílena 24:8.


Hodnocení trenéra - Jakub Cigánek:

Nedělní match měl pár kuriozit. Kvůli deštivé noci byla velmi promáčená tráva, a tak jsme byli nuceni improvizovat. Každá skupinka tedy odehrála polovinu na umělce a polovinu na trávě. I díky tomu nebyl zápas tak bohatý na góly.    Děti měli poprvé nařízené čepice, rukavice a nákrčáky, ale krásné počasí dovolilo i trenérům a fanouškům svléknutí do triček. Takže ideální podmínky, na skvělé fotbalové dopoledne.    Velký návrat po dvou měsících zažila Kája Včeláková. Na to, že dlouho chyběla předvedla pěkný výkon a já jen doufám, že už bude koleno v pořádku. Zároveň jsem velice rád za Lubu Pospíšila, který se k nám připojil až v září, a pokud se nepletu, tak vstřelil svůj první hattrick. Posun neskutečný, tak jen tak dál! Toť k zajímavostem. Teď k zápasu.   Zápas určitě nebyl jednostranný, ale tahali jsme za kratší konec. Soupeř nám krásně ukázal hbitost, a hlavně pohyb směrem k bráně. Všichni hráči Hrdlořez běhali po hřišti jako včeličky, a pořád chtěli míč, pořád chtěli jít dopředu. To, že občas dostali gól po ztrátě nevadilo, protože šli dát další. Byli hbitý. My ve hře nemáme špatné věci, ale třeba tady ta hbitost a pohyb všech hráčů jako včel nám chybí. Bude to chtít více koordinace, malých krůčků. Asi si na tréninku budeme hrát na Messiho. 

Sestava

Dvořáková, Fiřtík H., Fiřtík V., Kazda, Kohutič, Lajn, Lajnová, Mráz, Novotný, Odvárka, Rak, Včeláková, Pospíšil, Hotovec, Karpíšek, Vykusa. Trenér: Jakub Cigánek.

Góly

3x - Pospíšil, 2x - Mráz, 1x - Hotovec, Lajnová, Lajn

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Dvořáková Laura60---
Fiřtík Jan Hynek60---
Fiřtík Václav60---
Hotovec Kryštof601--
Karpíšek Kristián60---
Kazda Alexandr60---
Kohutič Jakub60---
Lajn Matyáš601--
Lajnová Kateřina601--
Mráz Matěj602--
Novotný Kryštof60---
Odvárka Filip60---
Pospíšil Luboš603--
Rak Benjamín60---
Včeláková Karolína60---
Vykusa Tomáš60---


www.mmreality.cz/