^
14.10.2023 | 09:00 | M | Př. Kopanina
Mladší přípravka (U9)
SK Union Vršovice
11:51
[0:0]

Přední Kopanina - V sluneční sobotní ráno přivítala mladší přípravka FCPK na svém hřišti mužstvo, které své soupeře v této sezoně přejíždí . Šlo o Vršovice, které si v prvních šesti zápasech připsaly šest výher. Pro modročervené se tak jednalo o velmi těžké utkání. Protivník přijel gólově naladěný i tentokrát a svoji kvalitu potvrdil. I přes to však své svěřence trenér Cigánek pochválil. Příští zápas U9 čekají Hrdlořezy.


Hodnocení trenéra - Jakub Cigánek:

Zápas s Vršovicemi. Cykly jsou cykly, teď nás to zase potkalo "dolejš”. Kvalitní soupeř, naše vyjukanost. Nějaké góly jsme dali, a i když jsme hodně dostali, myslím, že jsme si dopoledne užili. Brzké ráno, ještě hezké počasí, dobrá nálada, nakonec sprcha. Chválím za výkon Kačku Lajnovou, moc příjemně mě překvapila. Bojovnost jako vždy předvedl Honza Fiřtík. Vzít si z toho příklad! Do zimy už jako kamenem dohodil. Tak si to ještě užívejme… než přijde UMT.

Sestava

Lajn, Mráz, Zálešák, Odvarka, Kohutic, Dvořáková, Neugebauer, Fiřtík H., Novotný, Fiřtík V, Rak, Karpíšek, Vyskočil, Filipovský, Pikrt, Lajnová, Kostomlatský. Trenér: Jakub Cigánek.

Góly

2x - Lajnová, Kostomlatský, Zálešák, 1x - Pikrt, Vyskočil, Novotný, Lajn, Neugebauer

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Dvořáková Laura60---
Filipovský David60---
Fiřtík Jan Hynek60---
Fiřtík Václav60---
Karpíšek Kristián60---
Kohutič Jakub60---
Kostomlatský Petr602--
Lajn Matyáš601--
Lajnová Kateřina602--
Mráz Matěj60---
Neugebauer Filip601--
Novotný Kryštof601--
Odvárka Filip60---
Pikrt Tobias601--
Rak Benjamín60---
Vyskočil Jáchym601--
Zálešák Adrien602--


www.ptas.cz