^
24.09.2023 | 14:30 | M | Hostivař
SK Hostivař
Mladší přípravka (U9)
58:13
[0:0]

Hostivař - Mladší přípravka odehrála svůj čtvrtý zápas sezony v neděli na pažitu Hostivaře. Jednalo se o silného protivníka, který vyhrál své předchozí dvě utkání. Soupeř svou kvalitu prokázal i v tomto klání, ve kterém Kopaňáky výrazně přestřílel. Trenér Živkovski však byl s týmem velmi spokojen za odvedený výkon. Příští týden čeká FCPK U9 Sportovní Akademie Praha.


Hodnocení trenéra - Danail Živkovski:

I přes to, že jsme prohráli jsem nadmíru spokojen. U každého, kdo se zápasu zůčastnil, jsem viděl nadšení a neuvěritelnou snaživost. Každý chtěl odehrát na hřisti co nejvíce minut a dát si góla. Podle mě si všichni hráči a hráčky odnesli jen to nejlepši. Zároveň bych chtěl pochválit našeho nového trenéra Dimka, pro kterého to byl první zápas jako trenér, poradil na jedničku a určite bych chtěl, aby v tom pokračoval. Celkový závěr z tohoto zápasu je, že určite nebudeme smutní, víme co musíme zlepšit a na čem zapracujeme v tréninku.

Sestava

Odvárka, Strakoš, Zálešák, Lajnová, Karpíšek, Hotovec, Dvořáková, Pikrt, Neugebauer, Novotný, Rak. Trenér: Danail Živkovski.

Góly

3x - Zálešák, Odvárka, 2x - Dvořáková, Novotný, 1x - Lajnová, Pikrt, Karpíšek

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Dvořáková Laura602--
Hotovec Kryštof60---
Karpíšek Kristián601--
Lajnová Kateřina601--
Neugebauer Filip60---
Novotný Kryštof602--
Odvárka Filip603--
Pikrt Tobias601--
Rak Benjamín60---
Strakoš Sebastián60---
Zálešák Adrien603--


http://www.praha.eu/jnp/cz/index.html