^
17.09.2023 | 13:00 | M | Př. Kopanina
Mladší přípravka (U9)
TJ Praga Praha
17:62
[8:31]

Přední Kopanina - Třetí zápas sezony sehrála v neděli odpoledne mladší přípravka FCPK, tedy kategorie U9. Jednalo se o domácí utkání proti celku Pragy, šlo o velmi silného soupeře, který střílí spoustu branek. To potvrdil i v tomto utkání. Praga modročervené přehrála a zvítězila, jak však po zápase říkal trenér Cigánek, i takovéto zápasy slouží k rozvinutí schopností mladých hráčů.


Hodnocení trenéra - Jakub Cigánek:

Jednoduše přijel starší, šikovnější soupeř. Nám to ale nevadí, i tyto zápasy se občas musí stát. Dětí jsme měli ideální počet, aby každý odehrál rovnoměrné zápasové minuty, nestály moc a všichni si zahráli. Bohužel nám ve hře chybí základní věci, jako pohyb a organizace. Technické věci jsou samozřejmé, ale to se dožene. Je to jen začátek sezony a věřím, že se postupem času zajisté zlepší. Potřebuje to čas, děti v tomhle věku to vnímaní prostě takové ještě nemají. Zahrajeme si víc na větším prostoru ať to děti vnímají, víc přátelských zápasů, a ony se do toho dostanou.

Sestava

Novotný, Odvárka, Neugebauer, Dvořáková, Mráz, Vykusa, Hotovec, Kazda, Karpíšek, Vyskočil, Strakoš, Rak, Zálešák. Trenéři: Jakub Cigánek, Gabriel Halák.

Góly

5x - Odvárka, 3x - Zálešák, 2x - Novotný, Neugebauer, Rak, 1x - Hotovec, Dvořáková

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Dvořáková Laura601--
Hotovec Kryštof601--
Karpíšek Kristián60---
Kazda Alexandr60---
Mráz Matěj60---
Neugebauer Filip602--
Novotný Kryštof602--
Odvárka Filip605--
Rak Benjamín602--
Strakoš Sebastián60---
Vykusa Tomáš60---
Vyskočil Jáchym60---
Zálešák Adrien603--


www.drevobis-ds.cz