Sdružení AC Sparta dívky
Mladší přípravka (U9)
43:15
[11:12]

Sparta - Mladší přípravka, tedy kategorie U9, čelila v sobotu dopoledne dívčímu týmu Sparty Praha. Šlo však o zápas dvou různých polovin, kdy trenér Řešátko se svoji skupinou spokojený nebyl. To se odrazilo i na konečném výsledku. Modročervení domácím podlehli.

Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Kluci na Ivanově hřišti hráli velmi vyrovnané utkání. Velmi zdatně zde bojovali a ani nedělali moc chyb, proto jsme na tomto hřišti vyhráli 12:11.
Na mém hřišti to bylo úplně o něčem jiném. Kluci první tři čtvrtiny jako kdyby vůbec nehráli a pak už se se zápasem těžko něco vymýšlí. Na Ivanově hřišti si pochvalu zaslouží Filip Neugebauer a Benjamín Rak. A na mém hřišti bratři Fiřtíkovi. Venca předvedl velmi dobrý výkon jak v bráně, tak i v útoku. A Honza velmi dobře bránil. Do příštího utkání bych hlavně zlepšil kompletní přístup k zápasu už od první minuty a lepší nasazení od všech zúčastněných (myslím tím hlavně kluky, co byli na mém hřišti, protože na druhém to klapalo dobře).

3x - Neugebauer, Rak, 2x - Hotovec, Strakoš, 1x - Odvárka, Novotný, Fiřtík V., Pikrt