^
05.11.2023 | 11:00 | M | Př. Kopanina
Starší přípravka (U11)
FK Řeporyje-Praha 5
26:7
[13:3]

Starší přípravka pokračuje ve skvělém podzimu. Šestá výhra v řadě!

Přední Kopanina - Starší přípravka se tuto sezonu nachází ve velmi příznivé formě. Tato kategorie má talentovaný tým, a to je vidět i na výkonech a výsledcích. V neděli si U11 připsala devátou výhru z desíti zápasů. Tentokrát proti Řeporyjím, které jsou kvalitním soupeřem. Konečný výsledek 26:7


Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Dne 5.11. jsme odehráli poslední mistrovské utkání na domácím hřišti. Kluci na mém hřišti odehráli velmi vyrovnané utkání a líbil se mi jejich přístup. Jediné, co bych své partě vytkl je, že se tam nenašel nikdo, kdo by té hře dal myšlenku. Hráli jsme nakopávané balóny, dělali kličky do hráčů a neroztahovali pořádně hru. Avšak když už jsme si přihráli a něco zajímavého vymysleli, tak to vždy skončilo gólem. Nejlepší zápas odehrál na mém hřišti David Schwippel, který hrál v obraně výborně a za to má mojí obrovskou pochvalu. Celkově bych své hřiště hodnotil poměrně dobře, protože to nebylo lehké utkání a bylo vidět, že kluci hráli na 100%, ale bohužel jim to úplně nesedlo. Naopak na Ivanově hřišti to bylo o něčem jiném. Kluci hráli skvěle kombinačně a bylo vidět, že jim ten zápas rozhodně sedl. Svého soupeře rozdrtili 21:0 a když už nastala nějaká chybička, tak ji zachránil brankář Tomáš Soukup, a po vystřídání brankářů Max Rak. Skvělý zápas odehrála dvojice Inward a Procházka, kteří celou hru derigovali a díky tomu si vysloužili nominaci do U13. A jako už běžně nejvíce nastřílených branek měl Tadeáš Kysela, kterého v tomto zápase dohnal Eda Inward, se kterým nastříleli shodně po pěti brankách. Příští týden nás čeká poslední mistrovské utkání a já doufám, že na Vyšehrad přijedeme v podobném rozpoložení jako jsme hráli dnes proti Řeporyjím!

Sestava

Veselý S., Schwippel, Štefánek, Froleš, Zámečník, Veselý T. – Sláčík, Hrdlička, Soukup, Rak, Procházka, Inward, Kysela, Anderegg, - Rabe, Stepanek. Trenér: J. Řešátko.

Střelci FCPK

Foto

Hráli v utkání

 MGŽČ
Anderegg Noah683--
Froleš Filip681--
Hrdlička Lukáš68---
Inward Eddie685--
Kysela Tadeáš685--
Procházka Ondřej681--
Rabe Jakub681--
Rak Maxmilián681--
Schwippel David68---
Sláčík Alex68---
Soukup Tomáš681--
Stepanek Patrick681--
Štefánek Samuel681--
Veselý Sebastián68---
Veselý Tobiáš683--
Zámečník Tadeáš68---


www.kone-zduchovice.cz