^
29.10.2023 | 11:30 | M | Chodov
Jižní Město Chodov
Starší přípravka (U11)
7:36
[3:19]

Starší přípravka si připisuje další výhru! Potvrzuje svoji dobrou formu.

Přední Kopanina - Ve své skvělé formě pokračuje starší přípravka FCPK. Za celou sezonu prohrála jediné utkání z devíti. Tento víkend si připsala výhru proti Jižnímu Městu Chodov. Jednalo se o jasnou herní převahu pro modročervené, kterou vytěžili ve vysoké vítězství 36:7.


Hodnocení trenérů:

Alex Antene:

Zápas na Chodově proběhl ve velmi špatných podmínkách kvůli dešti v předešlých dnech, ale kluci si v bahně dokázali poradit a porazit soupeře 36:7. Chtěl bych pochválit celý můj tým, protože jsme hned po prvním rohu inkasovali, ale i přes to kluci zachovali chladnou hlavu a podařilo se nám převzít kontrolu nad utkáním. Přítomní diváci se jistě nenudili, a to hlavně při krásném lobu Lukáše Hrdličky z poloviny hřiště.

Ivan Bryčka:

Dne 29.10. jsme odehráli zápas s papírově slabším soupeřem, ale nechtěli jsme to podcenít. Na jednom s hřišť jsme rychle převzali kontrolu nad zápasem a šli jsme si pro náš další velmi dobrý výkon. Na mém hřišti velmi dobrý zápas odehrál Filip Froleš, který svoji důrazností pomohl ve středu hřiště, a Tadeáš Zámečník, který měl moc dobrý začátek zápasu. Moc se mi líbilo, že klukům se hodněkrát povedla krásná rozehrávka, kterou jsem ocenil ne jen já, ale i fanoušci. I ostatní kluci předvedli velmi dobrý výkon - až na maličkosti bych neřekl, že by v tomto zápase byl někdo, kdo by nějak herně či snahou zaostával. Všichni do zápasu dali své sto procent, a to je to, co je pro mě nejvíce důležité. Jedna maličkost, kterou bych jim mohl vytknout, je pár lacinných gólů na konci zápasu. Závěrem bych moc rád pochválil všechny kluky, kteří se na tomto parádním výkonu podíleli.

Sestava

Anderegg, Froleš, Plešner H., Plešner O., Veselý T., Veselý S., Hanus, Hrdlička, Inward, Kysela, Procházka, Holuša, Rak, Schwippel, Soukup, Zámečník. Trenér: Alex Antene

Góly

9x - Froleš, 5x - Zámečník, 3x - Kysela, Hanus, Štěpánek, 2x - Holuša, Kysela, Hrdlička, Slačík, 1x - Soukup, Veselý S., Veselý T., Procházka, vlastní gól

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Anderegg Noah68---
Froleš Filip689--
Hanus Matouš683--
Holuša Marek682--
Hrdlička Lukáš682--
Inward Eddie68---
Kysela Tadeáš685--
Plešner Hugo68---
Plešner Otakar68---
Procházka Ondřej681--
Rak Maxmilián68---
Schwippel David68---
Sláčík Alex682--
Soukup Tomáš681--
Stepanek Patrick683--
Veselý Sebastián681--
Veselý Tobiáš681--
Zámečník Tadeáš685--


www.mmreality.cz/