^
15.10.2023 | 15:30 | M | Kolovraty
Sokol Kolovraty
Starší přípravka (U11)
9:29
[4:12]

Starší přípravka přestřílela kvalitního soupeře z Kolovratů!

Kolovraty - Třetí vítězství v řadě zaznamenala v neděli starší přípravka. Jednalo se o zápas proti kvalitnímu soupeři, který zatím prohrál pouze 2x v tomto ročníku. Tímto týmem byly Kolovraty. Na to, kolik branek většinou dávají, tak je tentokrát Kopaňáci udrželi k pouze devíti vstřeleným gólům. Kromě obrany dobře pracoval i útok, díky čemuž modročervení protivníka přestříleli konečným skóre 29:9.


Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Dne 15.10. jsme odehráli velmi vyrovnané utkání v Kolovratech, které nakonec skončilo lépe pro naše mužstvo. Do zápasu jsme vstoupili hůře, než soupeř, ale dokázali jsme se dostat zpět do zápasu, a v druhé polovině zápasu jsme jasně dominovali. Fantastický zápas, předvedl brankář Tobík Veselý, který vychytal mnoho nebezpečných střel a podržel tím tým, když bylo třeba. Na druhé straně bych chtěl taktéž moc pochválit brankáře Adama Tauše, který taktéž zachytal velmi dobré utkání a dochytal zápas se zraněním prstu. Ale chtěl bych pochválit úplně všechny kluky, protože s papírově podobným soupeřem jsme dokázali předvést opravdu dobrý výkon.

Do příště musíme už ale opravdu zlepšit vstup do zápasu, protože kdyby nám soupeř dal více branek, tak by se nám už hůře vracelo do zápasu.

Sestava

Tauš, Hanus, Rak, Procházka, Anderegg, Kysela – Veselý S., Veselý T., Soukup, Plešner O., Hrdlička, Plešner H., Froleš – Zámečník, Rabe

Góly

5x - Kysela, 4x - Procházka, 3x - Rak, Plešner H., Froleš, Veselý S., 2x - Soukup, Hanus, Rabe, Hrdlička

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Anderegg Noah68---
Froleš Filip683--
Hanus Matouš682--
Hrdlička Lukáš682--
Kysela Tadeáš685--
Plešner Hugo683--
Plešner Otakar68---
Procházka Ondřej684--
Rabe Jakub682--
Rak Maxmilián683--
Soukup Tomáš682--
Tauš Adam68---
Veselý Sebastián683--
Veselý Tobiáš68---
Zámečník Tadeáš68---


nsa.gov.cz