^
08.10.2023 | 11:00 | M | Př. Kopanina
Starší přípravka (U11)
SK Čechie Uhříněves
38:14
[17:8]

Starší přípravka si připsala vysokou výhru, nastřílela spoustu branek!

Přední Kopanina - V dobrých výkonech pokračuje starší přípravka. Ta se o víkendu doma utkala s kvalitním soupeřem, čímž byla Uhříněves. Modročervení měli gólovou náladu, a připsali si doposud nejvíce vstřelených branek v jednom zápase za tuto sezónu. Protivníka porazili vysokým skóre 38:14.


Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Dne 8.10. jsme odehráli zápas s papírově vyrovnaným soupeřem a ze začátku to opravdu  velmi vyrovnané bylo. Ale dost rychle jsme na obou hřištích převzali kontrolu nad zápasem a šli jsme si pro náš další velmi dobrý výkon. Na mém hřišti velmi dobrý zápas odehrál klasicky Ota Plešner, který svojí organizací velmi dobře řídil hru v obraně a taktéž se mi velmi líbil výkon jeho staršího bratra Huga, který předvedl nejlepší výkon za celou dobu, co ho trénuji. Moc se mi líbilo, že měl parádní cit pro hru a ač s ostatními kluky soutěží o nejlepšího střelce týmu, tak v tomto zápase, když šel sám na bránu, tak minimálně 3x velmi nesobecky přihrával ještě pod sebe, aby si i ostatní dali gól. Toto týmové chování opravdu velmi oceňuji.
I ostatní kluci předvedli velmi dobrý výkon - neřekl bych, že by v tomto zápase byl někdo, kdo by nějak herně či snažením zaostával. Všichni do zápasu dali své maximum, a to je to, co je pro mě nejvíce důležité. Na druhé straně se parádními výkony blýskli Ondra Procházka a Eddie Inward a i díky tomuto zápasu si vysloužili pozvánku na tréninky do kategorie U13. Obdivuhodný střelecký výkon předvedl Tadeáš Kysela, který vsítil šest branek a taktéž dobrou práci odvedl v obraně Max Rak, který už taktéž patří k oporám našeho týmu. Závěrem bych rád moc pochválil všechny kluky, kteří se na tomto parádním výkonu podíleli a přál bych si, abychom takto pokračovali i v dalších zápasech!!!

Sestava

Veselý T., Veselý S., Plešner O., Plešner H., Hrdlička, Zámečník – Soukup, Rabe, Tauš, Procházka, Rak, Inward, Anderegg, Kysela – Hanus

Góly

6x - Kysela, 5x - Soukup, 4x - Anderegg, Inward, 3x - Procházka, Rabe, Plešner H., Hrdlička, 2x - Veselý T., Rak, 1x - Hanus, Plešner O., Zámečník

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Anderegg Noah684--
Hanus Matouš681--
Hrdlička Lukáš683--
Inward Eddie684--
Kysela Tadeáš686--
Plešner Hugo683--
Plešner Otakar681--
Procházka Ondřej683--
Rabe Jakub683--
Rak Maxmilián682--
Soukup Tomáš685--
Tauš Adam68---
Veselý Sebastián68---
Veselý Tobiáš682--
Zámečník Tadeáš681--


http://www.nasregion.cz/