^
22.09.2023 | 17:00 | M | Řepy
TJ Sokol Řepy
Starší přípravka (U11)
28:13
[16:5]

Starší přípravka nestačila na Sokol Řepy. Po třech výhrách přišla prohra s lídrem.

Řepy - Po třech výhrách v prvních třech zápasech sezony přišlo pro starší přípravku čtvrté kolo soutěže v pátek 22. září. Šlo o zápas, ve kterém na FCPK čekal zcela jiný soupeř, než jakým dosud čelila. Řepy stejně jako modročervení měly plný počet bodů, a dá se říct, že své protivníky přesvědčivě porážely. I přes vyzdvihnutou snahu a bojovnost od trenéra Řešátka nakonec Kopaňáci Řepám podlehli, ale je to teprve první klopýtnutí v tomto ročníku, a tak se není za co stydět!


Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Dne 22.9. jsme odehráli těžké utkání v Řepích. Ač jsme prohráli poměrně o dost gólů, tak mám pocit, že jsme neodehráli špatný zápas. Kluci se velmi snažili a bojovali, ale bohužel se nám promítl do utkání přístup v trénincích. S kluky jsme po zápase dlouho mluvili o přístupu převážně v tréninkové jednotce, a doufám, že tato delší promluva nám pomůže v dalších týdnech a měsících posunout se mnohem rychleji k lepším výkonům.

Co by se dalo zlepšit? Asi chození do soubojů a agresivita ve hře, protože jsme se snadno nechali odstrčit od míče, a v našem vápně naprosto chyběl důraz.

Závěrem bych rád řekl, že není chvíle na to věšet hlavu, ale spíš se poučit z našich chyb a vyvarovat se jich v příštím zápase!

Sestava

Veselý S., Veselý T., Plešner H., Plešner O., Kysela, Schwippel, Zámečník, Tauš, Procházka, Hanus, Inward, Hrdlička, Stepanek, Rak. Trenéři: Jakub Řešátko, Alex Antene.

Góly

5x - Veselý T., 3x - Hrdlička, 1x - Plešner H., Rak, Stepanek, Veselý S.

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Hanus Matouš68---
Hrdlička Lukáš683--
Inward Eddie68---
Kysela Tadeáš68---
Plešner Hugo681--
Plešner Otakar68---
Procházka Ondřej68---
Rak Maxmilián681--
Schwippel David68---
Stepanek Patrick681--
Tauš Adam68---
Veselý Sebastián681--
Veselý Tobiáš685--
Zámečník Tadeáš68---


www.drevobis-ds.cz