^
17.09.2023 | 14:30 | M | Př. Kopanina
Starší přípravka (U11)
Fotbalová akademie Praha
23:12
[11:6]

Přední Kopanina - V neděli 17.9. sehráli své mistovské utkání hráči starší přípravky, a to doma u letiště proti FA Praha. FCPK U11 měla z prvních dvou zápasů dvě výhry, před kláním si tak věřila na další dobrý výkon. Ten se naplnil zejména díky práci v obraně, kterou po zápase trenér Řešátko pochválil. Zároveň se blýskli v předních liniích útočnící Filip Froleš a Hugo Plešner, oba s pěti góly.


Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Dne 17.9. jsme odehráli zápas s Fotbalovou Akademií Praha. Na mém hřišti (Kubově hřišti) se hrálo poměrně jednoznačné utkání co týče výsledku, ale herně to zas tak dobré nebylo. Mrzelo mě, že dopředu to velmi drhlo. Pomalá práce s balónem, častokrát ne moc týmový výkon a nechození do soubojů. Naopak se mi velmi líbilo to, jak jsme makali v obraně. Velmi dobrý zápas na mém hřišti zahrál Ondřej Procházka, Eddie Inward a Max Rak. Maxíka bych chtěl velmi pochválit za výkony, které poslední dobou předvádí. Je u něj vidět obrovský progres a jeho průnikové přihrávky a celkově jeho styl hry mi dělá obrovskou radost, a v sestavě s Ondrou a Eddou to byla v obraně opravdu podívaná! 

Na druhém hřišti (Ivanově hřišti) kluci vstoupili do zápasu velmi dobře, ale bohužel jejich výkon postupem času upadal. Na jednu stranu je to pochopitelné, protože kluci měli za sebou turnaj ve Statenicích, ale stejně si myslím, že to šlo dohrát v mnohem lepším tempu, než v jakém to dohrávali.  

Závěrem bych rád řekl, že i když tam bylo spoustu chyb a nedostatků, tak nakonec šlo o poměrně dobrý zápas. S kluky máme v plánu od příštího týdne začít s novým tréninkovým plánem, který jim pomůže s nedostatky a se zlepšením našich předností!

Sestava

Tauš, Procházka, Rak, Inward, Kysela, Veselý T., Veselý S., Anderegg, Holuša, Plešner O., Plešner H., Schwippel, Froleš, Zámečník, Bouton, Janda, Štefánek. Trenéři: Jakub Řešátko, Alex Antene.

Góly

5x - Froleš, Plešner H., 3x - Inward, Holuša, 2x - Anderegg, 1x - Veselý T., Rak, Kysela, Bouton, Zámečník

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Anderegg Noah682--
Bouton Louis David Michel681--
Froleš Filip685--
Holuša Marek683--
Inward Eddie683--
Janda Václav68---
Kysela Tadeáš681--
Plešner Hugo685--
Plešner Otakar68---
Procházka Ondřej68---
Rak Maxmilián681--
Schwippel David68---
Štefánek Samuel68---
Veselý Sebastián68---
Veselý Tobiáš681--
Zámečník Tadeáš681--


www.ptas.cz