^
09.09.2023 | 14:00 | M | Čakovice
Avia Čakovice
Starší přípravka (U11)
14:23
[2:13]

Čakovice - Venkovní zápas odehrála v sobotu odpoledne starší přípravka FCPK. Jednalo se o utkání proti Čakovicím. Po přesvědčivém výkonu v první půli si modročervení náskok udrželi i v té druhé a připsali si tak druhou výhru ze dvou utkání.


Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

V sobotu 9.9. jsme odehráli velmi těžké utkání na půdě Čakovic. Zápas nebyl vůbec jednoduchý, a o to víc nám ho ztížila nepřítomnost šesti nominovaných hráčů. Kluci ale zápas zvládli skvěle a hráli velmi dobrý fotbal. Moc se mi líbil výkon Tadeáše Kysely, který vstřelil sedm gólů a odehrál celkově kvalitní utkání. Také chválím Ondřeje Procházku, který celý zápas hrál skvělý fotbal a choval se jako správný leader týmu. Do příštího zápasu budeme muset zlepšit přenesení hry, důraz a lepší nabídku. Pochvalu si zaslouží všichni, kteří přijeli a absolvovali toto těžké utkání. A i když nám v první řadě o výsledek nejde, tak klukům ty výhry moc přeji. Doufám, že kluci v dalším zápase předvedou stejně dobrý výkon jako dnes!!!

Sestava

Veselý S., Plešner O., Zámečník, Soukup, Holuša, Fiřtík, Štefánek, Tauš, Procházka, Rak, Veselý T,. Anderegg, Plešner H., Kysela. Trenér: Jakub Řešátko.

Góly

7x - Kysela, 5x - Veselý T., 4x - Plešner H., 3x - Soukup, Rak M., 1x - Štefánek

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Anderegg Noah68---
Fiřtík Jan Hynek68---
Holuša Marek68---
Kysela Tadeáš687--
Plešner Hugo684--
Plešner Otakar68---
Procházka Ondřej68---
Rak Maxmilián683--
Soukup Tomáš683--
Štefánek Samuel681--
Tauš Adam68---
Veselý Sebastián68---
Veselý Tobiáš685--
Zámečník Tadeáš68---


www.mmreality.cz/