^
03.09.2023 | 14:30 | M | Př. Kopanina
Starší přípravka (U11)
FK Újezd nad Lesy
31:17
[19:12]

Přední Kopanina - V nedělní odpoledne 3.9. se zúčastnila premiérového soutěžního utkání starší přípravka. Ta na svém hřišti v prvním kole čelila Újezdu nad Lesy. První poločas by se dal nazvat přestřelkou, kdy hosté ještě dokázali udržet skóre hratelné za stavu 19:12 pro FCPK. V druhé půli však modročervení nepolevili a přidali ještě 12 branek, naopak Újezd se prosadil už jen 5x. Hezký výkon tak Kopaňáci korunovali prvním vítězstvím sezony. Gratulujeme!


Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Dnešní předvedený výkon mě těší, protože kluci dali do zápasu své maximum, a i přes to, že jsme měli pouze jeden trénink, hráli moc hezky kolektivně. Na mém hřišti zahrál výborný zápas Filip Froleš, který nastřílel spoustu gólů, ale taktéž jich mnoho připravil. Vyzdvihl bych i výkon Otakara Plešnera, který velmi dobře organizoval hru a díky tomu celý tým po celý zápas dobře fungoval.

Na hřišti trenéra Anteneho zahráli velmi povedeně Eddie Inward a Ondřej Procházka, a i když na jejich hřišti prohráli, zápas nevypadal vůbec špatně. Chtěl bych pogratulovat Louisovi Boutonovi ke vstřelení první branky v kopaninském dresu. Do dalších zápasů budeme muset zlepšit důraz, roztahování hry a napadání rozehrávky soupeře.

Závěrem bych chtěl klukům popřát, ať pokračují v tak dobrých výkonech, jako předvedli
dnes!!!

Sestava

Veselý S., Veselý T., Plešner H., Plešner O., Anderegg, Froleš, Hrdlička, Inward, Janda, Kysela, Procházka (K), Rak, Schwippel, Soukup, Zámečník, Sláčík, Bouton. Trenéři: Alex Antene, Jakub Řešátko.

Góly

5x - Froleš, 4x - Plešner H., 3x - Kysela, Zámečník, Inward, 2x - Rak, Veselý T., Anderegg, Plešner O., 1x - Procházka, Veselý S., Sláčík, Bouton

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Anderegg Noah682--
Bouton Louis David Michel681--
Froleš Filip685--
Hrdlička Lukáš68---
Inward Eddie683--
Janda Václav68---
Kysela Tadeáš683--
Plešner Hugo684--
Plešner Otakar682--
Procházka Ondřej681--
Rak Maxmilián682--
Schwippel David68---
Sláčík Alex681--
Soukup Tomáš68---
Veselý Sebastián681--
Veselý Tobiáš682--
Zámečník Tadeáš683--


http://www.cafegirafe.cz/cs/nabizime/dorty-cukrovinky