FK Dukla Jižní Město C
8:1
[5:0]

Mladší žáci zakončili podzim přesvědčivou výhrou proti Dukle Jižní Město C.

Přední Kopanina - Závěrečný mistrák tohoto roku odehráli mladší žáci na domácí půdě U Drahušky. Šlo o zápas proti poslední Dukle Jižní Město C, která má za celou sezonu pouze jednu výhru a celkově čtyři body. Na druhé straně FCPK bojuje o prvenství v soutěži, a tak byl favorit jasný. Této role se modročervení chytili a potvrdili ji. O poločase domácí již vedli 5:0. V druhé půli se prosadili ještě třikrát, avšak brnaku vstřelila i Dukla, a tak byl konečný stav 8:1. Kopaňáci tak podzim zakončili na druhé příčce, tři body od lídra z Barrandova.

Hodnocení trenéra - Václav Kočí:

Do zápasu jsme šli jako mírný favorit, což jsme prvních 20 minut předváděli výkonem ve středu pole, ale ne na výsledkové tabuly. Poté jsme za 15 minut vstřelili 5 hezkých gólů na těžkém povrchu, za co jsem rád. Do druhé půlky jsem chtěl vidět kluky i na jiných pozicích, na kterých normálně nehrají a byl jsem i mile překvapen, jak se na těch pozicích prezentují. Góly dali i neobvyklý střelci a nakonec jsme finální výsledek upravili na 8:1. Chci klukům poděkovat za skvělý výkon a doufám, že v nich budeme pokračovat i na dále.

Do druhé půlky jsem chtěl vidět kluky i na jiných pozicích, na kterých normálně nehrají a byl jsem i mile překvapen, jak se na těch pozicích prezentují. Góly dali i neobvyklý střelci a nakonec jsme finální výsledek upravili na 8:1. Chci klukům poděkovat za skvělý výkon a doufám, že v nich budeme pokračovat i na dále.

Ulbrich - Cestr, Davagle, Farář, Inward - Margarjan, Novotný, Vobořil Pavel - Vobořil Petr (K), Žáček, Tauš. Trenér: Václav Kočí.

21. Margarjan (1:0), 24. Margarjan (2:0), 27. Inward (3:0), 30. Vobořil Pavel (4:0), 34. Davagle (5:0), 54. Inward (6:0), 58. Vobořil Petr (7:0), 63. Novotný (8:1)