14.10.2023 | 10:30 | M | Př. Kopanina
TJ Sokol Řepy B
8:0
[3:0]

Přední Kopanina - V sérii dobrých výsledků pokračují mladší žáci, kteří si v sobotu připsali čtvrtou výhru za sebou. Soupeřem bylo mužstvo s nejhorším útokem v soutěži, a to Řepy B. Nebylo tak divu, že modročervení nedopustili ani jednu branku a již během poločasu vedli 3:0. Po změně stran se rozstřílel Pavel Vobořil, který se prosadil v tomto utkání hned 5x, a přispěl tak k celkovému vítězství 8:0. FCPK U13 poskočila na 2. místo v tabulce.

Hodnocení trenéra - Václav Kočí:

Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a brzo jsme šli do vedení 3:0. Poté jsme si nějak výstříleli střelecký prach nebo já nevím co, ale do poločasu se nám nepodařilo přidat branku. Nutno podotknout, že gólman hostí zachytal velmi dobře, a že jen kvůli němu to bylo o poločase pouze 3:0. Do druhé půle jsme nastoupili stejnou vervou jako do první půle, přidali dalších 5 branek a v klidu si pohlídali vítězství. Musím pochválit všechny kluky za výkon, který předvedli, a doufám, že to stejné předvedou i v pondělí na Barrandovu.

Ulbrich - Cole, Cestr, Davagle, Farář - Hanus, Racek, Vobořil Pavel - Vobořil Petr (K), Zálešák. Trenér: Václav Kočí.