Mladší žáci (U13)
3:7
[2:5]

Mladší žáci si poradili se Střešovicemi a posouvají se na čtvrté místo!

Střešovice - Po nevydařeném začátku nové sezony, kdy U13 prohrála oba úvodní mistráky, si tento víkend mladší žáci připsali třetí vítězství v řadě. A to proti Střešovicím, díky čemuž tohoto protivníka předskočili v tabulce, aby se dostali do TOP 4. Do utkání modročervení vstoupili skvěle, kdy v 16. minutě už vedli 3:0. První poločas byl hodně gólový, a nakonec skončil 5:2 pro FCPK. V druhé půli si tento náskok hosté od letiště pohlídali a ještě pár vstřelených branek upravilo konečné skóre na 7:3.

Ulbrich - Farář, Zálešák, Davagle, Žáček - Tsang (K), Racek, Cole - Margarjan, Pospíšil, Vobořil Pavel. Hokejové střídání: Vobořil Petr. Trenér: Viktor Hýsek.

3. Žáček (0:1), 8. Žáček (0:2), 16. Davagle (0:3), 18. Žáček (1:4), 29. Žáček (2:5), 41. Davagle (2:6), 65. Tsang (3:7)