23.09.2023 | 09:00 | M | Třeboradice
SK Třeboradice
3:4
[3:2]

Neskutečný obrat předvedli mladší žáci FCPK! V jednu chvíli prohrávali o tři branky, nakonec zvítězili.

Třeboradice - Brzký výkop čekal v sobotu 23.9. mladší žáky FCPK. Ti jeli na čtvrté kolo své soutěže do Třeboradic. Modročervení vstoupili do zápasu jakoby ještě spali, a po 23 minutách už prohrávali 0:3. Po půl hodině hry si však Kopaňáci vzpomněli, že již hrají utkání, a v 34. a 35. minutě rychle 2x udeřili, aby snížili deficit na 2:3. Namotivováni obrátit výsledek vletěli do druhé půle a v 58. minutě Oliver Cole srovnal. To však nebylo vše, FCPK se hnala za výhrou a 3 minuty před koncem vystřelil kapitán Oliver Tsang svému týmu 3 body.

Hodnocení trenéra - Václav Kočí:

Zprvu bych chtěl poděkovat klukům a pogratulovat jim k obratu, který se nepovede každý den. Ale musím začít i negativně. Prvních 25 minut jsme byli na hození ručníku do ringu. Ne, že by chybělo odhodlání vyhrát, ale vůbec se nám nedařilo hrát to, co bychom po nich chtěli. Nakopávali jsme balóny, neudrželi míč na zemi, furt nám míč uskakoval od nohy a prostě nebylo to ono. Právě proto bych chtěl moc pochválit a vyzdvihnout Matouše Hanuse, který průnikem přes půlku hřiště ukázal, že to jde…udělat kličku, projít přes tři hráče a dát gól. Dali jsme další gól během minuty a do kabin se šlo za stavu 3:2 pro domácí. Tento finiš nás nakopnul a do druhé půle nastoupil úplně jiný tým. Začali jsme se uvolňovat od hráčů, nahrávat si a dostávat se do zakončení. Poslední dvacetiminutovka byla jen v naší režii a byla jen otázka času, kdy to prolomíme a podařilo se. Tímto bych chtěl poděkovat i hráčům a trenérům z Třeboradic za krásný zápas a za výkon, který kluci předvedli.

Ulbrich - Farář, Zálešák, Davagle, Žáček - Cestr, Tsang (K), Racek - Cole, Hanus, Novotný. Trenér: Václav Kočí.

34. Hanus (3:1), 35. Davagle (3:2), 58. Cole (3:3), 67. Tsang (3:4)