SK Modřany B
3:4
[1:1]

Mladší žáci dali tři góly, přesto odstartovali sezónu porážkou s Modřanami.

Přední Kopanina - Pěkný zápas na úvod sezóny sehráli mladší žáci Přední Kopaniny. Vyzvali modřanské béčko a byla to bitva. Hosté vedli, domácí srovnali, poločas 1:1. Ve druhé půli odskočily Modřany do trháku 3:1, ale Kopanina opět dorovnala na 3:3. Čekalo se na rozhodující branku, kterou bohužel pro domácí vstřelili hosté. Do posledních vteřin to vřelo před brankou Modřan, ale další vyrovnání už se Kopaňákům bohužel nepodařilo. Trenéři zapojili do hry i tři hráče U11. V prvním poločase neproměnil pokutový kop Petr Vobořil.

Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Dne 3.9. jsme odehráli utkání proti Modřanům B.
Zápas byl po celou dobu velmi vyrovnaný, žel, nakonec jsme podlehli 3:4. Do příštích zápasů bude potřeba zlepšit absolvování soubojů, protože jsme u nich často buď byli pozdě nebo vůbec, a to byla jedna ze zásadních věcí, která nám nakonec zápas prohrála.
Moc se mi líbil výkon Tomáše Davagle, který odehrál velmi dobrý mač a pozice defenzivního záložníka mu velmi sedla. Další hráč, který si zaslouží pochvalu, je Michal Ulbrich, který sice nepředvedl žádný úchvatný zákrok, protože za celý poločas na něho letěla jen jedna ostrá střela, na kterou neměl šanci dosáhnout, ale velmi dobře vybíhal a rozehrával a díky tomu eliminoval nebezpečí před naší brankou.
Celkově bych zápas hodnotil poměrně kladně a pokud ještě přidáme větší klid na míči a budeme absolvovat souboje, jistě přijde i zlepšení, týkající se výsledků.

Ulbrich - Farář, Zálešák, Vobořil Petr - Žáček, Tsang, Vobořil Pavel (K) - Veselý Tobiáš. Hokejové střídání: Davagle, Procházka, Novotný, Veselý Sebastián, Pospíšil. Trenér: Jakub Řešátko.

24. Vobořil Pavel (1:1), 42. Vobořil Pavel (2:3), 57. Žáček (3:3, as. Vobořil Pavel)