SK Třeboradice
2:2
[2:1]

Starší žáci bohužel neudrželi vedení, a tak podzim zakončili remízou.

Přední Kopanina - Svou bohužel podprůměrnou první část sezony završili starší žáci jedenáctým kolem soutěže v domácím prostředí proti Třeboradicím. Rozdíl byl před utkáním jeden bod, šlo tedy o přímý souboj o pozici v tabulce. FCPK poslední, hosté o dvě místa nad ní na desátém. Modročervení do klání vstoupili skvěle, když se ujali vedení již ve čtrvté minutě. Ještě lepší to bylo v minutě dvanácté, kdy se prosadil domácí Jeřábek a zdvojnásobil vedení. Třeboradicím se podařilo do poločasu alespoň snížit na 1:2. Pár minut po výměně stran však Kopaňáci původně dvougólový náskok ztratili, hosté srovnali na 2:2. Skóre se do konce utkání už nezměnilo, a tak si týmy odnesly po bodu. FCPK končí podzim na jedenácté příčce.

Hodnocení trenéra - Martin Skočdopole:

V posledním kole jsme se chtěli odpoutat ze dna tabulky, stačilo k tomu porazit Třeboradice. Tento plán začal dostávat reálné obrysy již ve 4. minutě, kdy se po skvěle zahraném rohu od Víti Hanuse trefil Petr Buleca. O pár minut později jsme opět dostali šanci zahrávat rohový kop, opět se ho ujmul Víťa Hanus a opět gól. Tentokrát se prosadil kapitán Michal Jeřábek. Třeboradice z ojedinělého brejku snížili ve 23. minutě zásluhou Janouška. Jinak ovšem byla první půle v naší režii.

Během přestávky byla na hráčích vidět nervozita a takový trošku strach z vítězství. Bohužel si toto rozpoložení přenesli i do druhé půle a Třeboradice přebraly otěže hry. Dobrých deset minut nás nepustily přes půlku a ve 48. minutě se Princovi podařilo vyrovnat, když stejně jako proti Radotínu, velice nedůsledně bránil Hanus. Naše křeč pokračovala i nadále a do poslední minuty jsme se modlili alespoň za bod.    Každopádně se nám podařilo udělat první krok k záchraně a přezimujeme s 8 body na předposledním místě.

Kohutič - Hanus, Pokluda, Jeřábek (K), Tekushev - Novotný, Šálek, Tsang - Škopek, Buleca, Peřina. Hokejové střídání: Vovkanič, Čejka, Flek, Voska, Borůvka. Trenér: Martin Skočdopole.

4. Buleca (1:0, as. Hanus), 12. Jeřábek (2:0, as. Hanus)