SC Xaverov Horní Počernice o.s. C
15:0
[11:0]

Vysoká porážka starších žáků. Výprask od lídra z Horních Počernic.

Horní Počernice - Lekci v neděli dopoledne dostali starší žáci. A to od lídra soutěže, čímž jsou Horní Počernice. Tento celek v sezóně ještě neprohrál, ztratil pouze 2 body při remíze s Třeboradicemi. Kopanina U15 sídlí na 10. místě a vyhrála pouze dva zápasy ze sedmi. Počernice se ujaly vedení už ve 2. minutě, do čtvrt hodinky již bylo skóre 4:0. Do šaten se šlo za ošklivého výsledku 11:0 a druhý poločas tedy byla zbytečnost. Domácí Xaverov přidal ještě 4 branky na konečné skóre 15:0.

Hodnocení trenéra - Martin Skočdopole:

Krásné nedělní ráno, parádní umělka na Xaverově, ideální podmínky pro fotbal. Jen ten výsledek 15:0 trošku kalí toto fotbalové dopoledne. Postavil se proti nám celek, který do této soutěže absolutně nepatří a bylo vidět, že všichni hráči Xaverova dostávají stejnoměrnou minutáž v žákovské divizi. Tým Xaverova nás přejel ve všech aspektech, takže nemám co hodnotit. Všichni jsme spíš očima tlačili časomíru, aby už byl konec utkání. Jediné, co mě mrzelo a v čem jsme se Xaverovu mohli alespoň trošku přiblížit, tak byla bojovnost a nasazení, ale bohužel i toto jsme postrádali a kluci byli vesměs pokakaní podstupovat jakékoli souboje a trošku se hecnout. Pro mě naprosto zbytečný zápas a ztráta času. Raději bych hrál přátelák proti podobně silnému soupeři a klukům by to dalo daleko víc.

Kohutič - Hanus, Flek, Pokluda (K), Tekushev - Theunissen, Voska, Tsang - Škopek, Borůvka, Buleca. Hokejové střídání: Inggall, Moretti. Trenér: Martin Skočdopole.