TJ Sokol Řepy
2:2
[1:1]

Starší žáci neuspěli udržet náskok a se soupeřem si tak body dělí po jednom.

Přední Kopanina - V první říijnový den odehráli 5. kolo své soutěže starší žáci. Ti se na domácím hřišti u letiště utkali se Sokolem Řepy, který sídlí na 6. místě. Modročervení nebrali body od úvodního zápasu na začátku září, a tak tuto nepříznivou sérii tří proher v řadě chtěli konečně zlomit. K tomu měli nakročeno během utkání 2x, avšak se nepodařilo ani jednou náskok udržet. Řepy pokaždé dorovnaly, a nakonec si tedy mužstva body rozdělila po jednom.

Hodnocení trenéra - Martin Skočdopole:

Nad našimi hráči visel pomyslný Damokův meč a v tomto utkání, po třech prohrách, museli nutně bodovat. Řepy se ukázaly být velice zdatným soupeřem a v prvním poločase, jen díky své nemohoucnosti, dokázaly vsítit jedinou branku. Řepy velice kvalitně kombinovaly, nezbavovaly se míče, dokázaly ho podržet. Zato z naší strany to byl jeden velký chaos, kdy náš tým propadal naprosto ve všech herních činnostech. Překvapivě jsme se ovšem ujali vedení my, kdy z ojedinělé akce dokázal vsítit svou druhou branku v sezóně Emil Čihák. Z vedení jsme se neradovali ovšem příliš dlouho a za hosty vyrovnal Štěpán Kotlár. První poločas skončil remízou 1:1.

Do druhého poločasu nastoupil tým s několika změnami v sestavě a bylo to hned znát. Kopaňáci začali lépe kombinovat, zlepšili pohyb i napadání při rozehrávce soupeře. Opět hrál skvěle defenzivní štít Oliver Tsang. Velký kus práce odvedl Michal Jeřábek, který svou bojovností dokázal strhnout velkou část týmu. Jeho výkon byl podpořen nádherným gólem zpoza šestnáctky. 2:1 pro Kopaninu!!! Škoda, že tato euforie vydržela pouze minutu, když se po nedůslednosti naší obrany trefil krásnou střelou v 51. minutě Petr Bock.    Do konce zápasu se již skóre nezměnilo a oba týmy se rozešli smírně 2:2.

Kohutič - Hanus, Pokluda, Bošek (K), Škopek - Borůvka, Tsang, Jeřábek - Šálek, Tekushev, Vovkanič. Hokejové střídání: Čihák, Bernas, Novotný, Čejka. Trenér: Martin Skočdopole.

24. Čihák (1:0), 50. Jeřábek (2:1)