24.09.2023 | 09:00 | M | Braník
ABC Braník C
11:0
[4:0]

Vysokou porážku zaznamenali na Braníku starší žáci FCPK. Jedná se o třetí prohru v řadě.

Braník - Po dobrém startu do sezony 2023/24, kdy starší žáci FCPK vyhráli svůj premiérový mistrák, přišla nepříznivá série proher. Tuto neděli se protáhla už na tři v řadě. Tentokrát na hřišti Braníku C. Jak však v pozápasovém hodnocení podotkl kopaninský trenér Martin Skočdopole, soupeř si na tento zápas vytáhl hned tři hráče z "A" týmu, a modročervení tak byli poměrně jednoduše přehráni. Po první půli domácí vedli již 4:0 a v druhém poločase branky ještě přidali, aby zformovali konečný výsledek na 11:0.

Hodnocení trenéra - Martin Skočdopole:

Vraždění neviňátek, tak by se dal nazvat nedělní duel proti Braníku. Braník "C", který byl posílený o velké množství divizních hráčů se s námi vůbec nemazal a od první minuty bylo jasně vidět, kdo bude v zápase dominovat. Naši hráči vůbec nestíhali zachytávat útoky soupeře a chvílemi to vypadalo jako exhibiční zápas. Naprosto rozdíloví hráči byli Blažič (kapitán "A" týmu), Boháček a Pilík, ti si dělali doslova co chtěli. Je k zamyšlení, zda je to morálně správné, když dostanou Blažič a Boháček stopku za červenou kartu v divizi, že jdou hrát takovouto soutěž. Možná by se nad tímto měl FAČR a ostaní svazy zamyslet. Každopádně to nic nemění na tom, že většina našich hráčů v prvním poločase působila odevzdaně alá mouchy snězte si mě.

Ve druhé půli došlo k mírnému zlepšení a větší aktivitě. Kluci se přesvědčili, že pokud budou aktivně napadat a nebudou ze soubojů odlétávat jak papír, tak se i s takovýmto týmem dají hrát vyrovnané pasáže. Jsem rád, že jsem v tomto zápase mohl vyzkoušet trio posil ze Střešovic: Theunissena, Inggalla a Bernase. Všichni tři budou určitě posilami do příštích mačů a přeji jim hodně zdaru. Naši hráči si z tohoto zápasu musí vzít ponaučení, že bez pohybu a aktivity jakou měl Braník, to na velkém hřišti nejde hrát.

Kohutič - Hanus, Bošek (K), Pokluda, Tekushev - Theunissen, Peřina, Jeřábek - Šálek, Škopek, Inggall. Hokejové střídání: Buleca, Flek, Bernas. Trenér: Martin Skočdopole.