AFK Slavoj Podolí Praha
2:2
[1:0]

Ve šlágru mladšího dorostu s Podolím se hrálo až do úplného konce. Týmy si rozdělily body po jednom.

Přední Kopanina - Po vůbec první ztrátě bodů v celé sezoně během minulého víkendu nyní čekal na hráče mladšího dorostu šlágr podzimu. První FCPK se totiž utkala s druhým Podolím v zápase o čelo tabulky. Rozdíl byl jeden bod. Během utkání se dlouho hrálo za nulového skóre, až to vypadalo, že za tohoto stavu půjdou týmy do šaten. Poté však ve 42. minutě vstřelil úvodní branku kopaninský Kaška, a modročervení o přestávce vedli 1:0. Dlouho se ale z vedení neradovali, již pět minut po začátku druhé půle Podolí srovnalo. Opět nastala dlouhá pasáž bez gólu a zápas se začal blížit ke svému konci. Obě mužstva však stále bojovala a v 86. minutě vyslal Kopaninu do vedení Tobiáš Sokol. Už to vypadalo jako vítězná branka, která zajistí domácím veliké tři body. Rozhodčí však nastavoval čtyři minuty, a v té poslední z nich se dokázali hosté vzchopit a trefit se do sítě FCPK na 2:2. Šlágr tak skončil nerozhodně, což ale znamená, že Kopaňáci přezimují na prvním místě.

Hodnocení trenéra - Kamil Chudada:

V Posledním mistrovském utkání a vyvrcholení podzimní sezony nás vyzvalo k souboji neporažené Podolí. Pozměnili jsme malinko sestavu, abychom lépe pokryli prostředek a navíc jsme neměli k dispozici Rahimiče, který dostal v minulém zápase červenou. Hostující tým přijel navíc s velkou podporou fanoušků, kteří vytvořili více než domácí kulisu. První minuty byly kombinační a dostávali jsme se k vápnu soupeře. Prostředek byl zajištěn, nicméně podpora útoku začala slábnout a po deseti minutách jsme začali nakopávat míče. Přestali jsme se nabízet a soupeř začal přebírat místy hru a dostal se do dvou slibných šancí. Obě bravurně zneškodnil výborně chytající Štička. Na posledních deset minut prvního poločasu jsme dali do hry druhého útočníka a opět jsme začali přebírat otěže hry. Následně po jednom z rohových kopů se ve 42. minutě odrazil míč od hostujícího hráče do branky a vedli jsme 1:0. Pro nevolnost jsme museli do druhého poločasu stáhnout ze hry jednoho ze stoperů a hned po pěti minutách nám hostující tým ve 45. minutě vstřelil vyrovnávací branku. Pak to bylo utkání nahoru dolu, fyzicky náročné pro některé hráče a šance byly na obou stranách. Po krátkém odpočinku na střídačce byl v 83. poslán do útoku Sokol a hned po třech minutách vstřelil branku na 2:1. Radost domácích byla obrovská. Jenže místo toho, abychom uklidnili hru, začaly strkanice, jedna i u domácí střídačky a s vidinou vítězství jsme poslední minuty neodehráli dobře takticky. Trestný kop z 20m bravurně zlikvidoval Štička, nicméně se v 94. minutě na domácím vápně vytvořil chumel snad 16ti hráčů, hosté požadovali penaltu, domácí ruku a odražený míč pak hostující hráč umístil k tyči a bylo vyrovnáno na konečných a spravedlivých 2:2. Bylo to pěkné, bojovné a dramatické utkání o první místo. Výsledek nám zajistil přezimování na prvním místě tabulky, soupeři zase neporazitelnost. Nutno vyzdvihnout soupeřovy kvality, fair play chování a diváckou oporu. Z domácího týmu zachytal skvěle Vincent Štička, parádní utkání odehrál Peřina, nicméně pochvalu zaslouží všichni.

Stička - Bryčka, Nachtman, Peřina, Včelař - Sokol, Skalník, Škorňa, Kysilka, Azare - Chudada. Hokejové střídání: Bernas, Živkovski Dimko, Živkovski Danail, Fuksa, Hrubý, Dejdar, Kaška. Trenér: Kamil Chudada.

42. Kaška (1:0, as. Sokol), 86. Sokol (2:1)