FC Zličín
1:4
[1:1]

Mladší dorost pokračuje v krasojízdě. Šestá výhra z šesti zápasů!

Zličín - Bez ztráty jediného bodu z prvních pěti zápasů jela U17 v neděli na Zličín odehrát 6. kolo soutěže. Na branku se poměrně dlouho čekalo, kdy skóre otevřel Rahimič v 37. minutě, domácí však o chvíli později srovnali, a do šaten se tak šlo za stavu 1:1. Druhá půle už však byla pouze kopaninská. V 59. minutě vyslal modročervené do vedení Dejdar a FCPK do konce utkání přidala ještě 2 branky. Vyhrála tedy svůj šestý mistrák v řadě a vede tabulku s 18 body.

Hodnocení trenéra - Kamil Chudada:

První větu už můžu začít kopírovat, protože jsme začali opět holomajznou, bez zálohy a přihrávky. Žádný nápad, nic... tak jsme zase v 15. minutě střídali. Pár šancí jsme si vytvořili, ale zůstalo neproměněno. Na branku jsme tedy nudně čekali až do 37. minuty, kdy po nahrávce Dejdara skoroval Rahimič. Pak zazdil tutovku Dejdar, který z pravé strany minul branky při samostatném nájezdu. Jindy výborně chytající Štička si ve 42. minutě vybral slabou chvilku, kdy dozadu nahrál Chudada a náš brankář se vydal mezi dva hráče až daleko za naše vápno a nedopadlo to dobře. Ztráta míče a střela do prázdné branky uzavřely první poločas. I přes 3 změny o poločase se v prvních minutách toho druhého moc nezměnilo. Když jsme chtěli vystřídat Dejdara, aby dostal vysvětlení, jak nabíhat do útoku, tak se v 59. minutě zmocnil míče a zakončil na 2:1. Pak se začal hrát konečně fotbal. Soupeři už jsme toho moc nedovolili a v 62. se vlevo vápna prokličkoval Rahimič, poslal centr, na který si hezky naběhl Chudada a hlavou skóroval. V 68. si to kluci prohodili a po přihrávce Chudady z pravé strany skóroval k tyči Rahimič. Postupně jsme poslali do hry i další kluky a měli jsme poměrně dost šancí, přihrávek a hráli jsme zase fotbal. Největší šanci spálil Fuksa. Jsem rád za vítězství, že druhou půli přišla i bojovnost a přihrávky. Výborně hrála stoperská dvojice Nachtman, Škorňa. Skvělý výkon a důraz v soubojích předvedl Včelař, kterého podpořil jeho fanklub.

Štička - Skalník, Peřina, Nachtman, Včelař - Brychka, Škorňa, Kysilka - Azare, Chudada, Dejdar. Náhradníci: Rahimič, Vrabec, Fuksa, Novotný, Bernas, Andersson, Krejča. Trenér: Kamil Chudada.

37. Rahimič (0:1, as. Dejdar), 59. Dejdar (1:2), 62. Chudada (1:3, as. Rahimič), 68. Rahimič (1:4, as. Chudada)