29.10.2023 | 14:30 | M | Př. Kopanina
2:7
[1:5]

Starší dorost si stále nedokáže vrátit formu. Čtvrtý zápas v řadě bez výhry.

Přední Kopanina - Ještě na začátku tohoto měsíce starší dorost FCPK bojoval o první místo v tabulce, potom, co vyhrál čtyři z úvodních pěti zápasů sezony. Poté však přišel zápas s lídrem z ČAFC, který modročervení prohráli, a ten začal nepříznivou sérii. Tento víkend se Kopaňáci utkali s Kolovraty, a bylo to pro ně čtvrté klání v řadě bez vítězství. Do brány musel od začátku hráč z pole, a již po první půli to bylo 5:1 ve prospěch hostů. Druhý poločas byl jen formalitou a konečné skóre bylo upraveno na 2:7. FCPK U19 se nyní nachází na šesté příčce.

Hodnocení trenéra - Michal Jonáš:

Další zápas, co se nám opravdu nepovedl. Už při rozcvičce nebylo úplně nejlépe našemu gólmanovi, a tak se musel do brány opět postavit Novák, za což mu děkuji. Nicméně k zápasu: na začátku to nevypadalo nějak špatně a do první šance se dostal Rahimič, který těsně netrefil. Nicméně pak to začalo, ztráta ve středu hrřiště a následná kombinace, kdy běžel sám útočník hostů... bylo to 0:1. Potom opět další nedůraz propadnutí na straně a po centru nedůraz a nekvalita, kdy opět zakončuje hráč sám. Poté po střele ze standardní situace necháme dorážet tři hráče. Nedůraz, nekvalita a hlavně to, že neumíme hrát ofsajd systém vedlo k dalším golům. Nicméně je pravda, že soupeřům tam padlo opravdu všechno, a my šance úspěšně zahazovali a ani štěstí nepřálo s tyčkou nebo odrazem. Druhý poločas byl na začátku lepší, když jsme tlačili a nepůjčili soupeři skoro balon, nicméně to k ničemu moc nevedlo bohužel. První gól se nám podařilo dat po dobrém napadání. A druhý po hezké kombinační akci a průniku Dejdara, který byl faulován ve vápně. Penaltu se štěstím potom proměnil Sellers. Některé okamžiky a náznaky ano. Nicmnéně jinak hrozně nevyrovnaný výkon s tím jak zahrát umíme, a to je velká škoda.

Novák - Bíro, Hauer (46. Bryčka), Hrubý (46. Včelař), Skalník - Azare (58. Sokol, Sellers, Šimek (75. Kysilka), Smejkal (77. Dejdar) - Rahimič, Všetečka. Trenér: Michal Jonáš.

27. Rahimič (1:2), 84. Sellers (pen., 2:7)