TJ Sokol Řepy
Starší dorost (U19)
1:5
[0:5]

Starší dorost otevřel novou sezonu vítězně! Po přesvědčivé výhře si z Řep veze tři body.

Řepy - Parádně vstoupili do ročníku 2023/24 hráči staršího dorostu. Po nevydařené minulé sezoně, kdy U19 skončila na předposledním místě a zaznamenala pouze 5 výher, získali modročervení důležité 3 body hned v úvodním zářijovém klání. Jednalo se o zápas na půdě Sokolu Řepy, ve kterém již během první čtvrthodinovky vedla FCPK 3:0. Do přestávky se prosadila ještě 2x a druhý poločas tak byl pouze formalitou. Konečný výsledek 5:1 pro Kopaňáky.

Hodnocení trenéra - Michal Jonáš:

První zápas sezóny ve kterém jsme ukázali, ze všechno jde, když se chce.

Sehráli jsme super hlavně první poločas, kde už ve 3. minutě Smejkal dával gól. V 12 minutě po hezky zahraném rohu už to bylo 2:0 po tom, kdy se trefil Bíro, a hned o 3 min později po faulu na Smejkala proměnil penaltu nový kapitán staršího dorostu Sellers, nepřišlo poleveni z naši strany a ve 26. minutě dával gól Rahimič. Poté si dal gól i Novák, za tohoto stavu se šlo do kabin. V první půlce jsme odehráli skvělé utkání nejen dopředu, ale i dozadu až na jedno zaváhání naši obrany, kde Mendl chytil stoprocentní šanci soupeře. Fungoval nám střed i kraje a celkově super výkon, druhý poločas byl od nás hlavně o soutěži, kdo zahodí větší šanci a řekl bych, ze Novák i Smejkal to měli nastejno. Nicméně i díky rotaci hráčů a únavě od 60 minuty už nebyl náš výkon tak dominantní a bohužel jsme neudrželi čisté konto, ale to, a fyzička ke konci zápasu je jediná kaňka na výkonu. Byl to moc hezký výkon celého týmu, takže pokračovat a další týden navázat na dobrou práci.

Mendl - Bíro, Hauer, Hrubý, Manghi - Sokol (82. Bryčka), Smejkal (73. Novotný), Sellers (K) - Rahimič (59. Chudada), Novák (59. Všetečka), Šimek. Trenér: Michal Jonáš.

3. Smejkal (0:1, as. Sellers), 12. Bíro (0:2, as. Sokol), 15. Sellers z pen. (0:3, as. Smejkal), 26. Rahimič (0:4, as. Sellers), 41. Novák (0:5, as. Bíro)