24.09.2023 | 14:00 | M | Př.Kopanina
6:2
[2:1]

Derby pro Kopaninu B. Rezerva Aritmy poprvé v sezóně prohrála. U letiště!

Přední Kopanina - V neděli 24.9. se na kopaninském stadionu U Drahušky konalo derby Prahy 6 v 1.A třídě. K letišti přijel lídr soutěže Aritma B. Celek, který ještě neprohrál a v prvních sedmi zápasech ztratil pouze 2 body. Z Kopaniny však divizní rezerva odjela s prázdnou po prohře 2:6. Kopaninský tým má z osmi kol šest výher, jednu remízu a jednu prohru. Čtvrtá výhra v řadě a skóre 22:3 od porážky se Zlíchovem. Aktuálně druhé místo o jediný bod za Spartakem Kbely. Příště venku Slivenec.

Dá se říct, že první poločas se hrála poměrně vyrovnaná partie, kdy FCPK využila chyb soupeře a po půl hodině se ujala vedení 2:0. Hosté však před poločasem dokázali snížit, když se Dragošek prosadil z přímého kopu. Stav po první půli byl tedy 2:1. Ve druhé půli však přebrali otěže domácí a hlavním protagonistou byl Urban. Třetí branku modročervených, která hosty do jisté míry vyřadila ze hry, sám přidal, a 3x na gól přihrál. Navíc zařídil pokutový kop, který Mainolfi neproměnil. Kopanina tak Aritmu porazila 6:2 a připsala si důležité 3 body, které ji posunuly na 2. místo. Na čele je aktuální Spartak Kbely s náskokem 1 bodu před FCPK B.

Hodnocení trenéra - Karel Koloušek :

Aritma přijela bez posil z áčka, na rozdíl od nás. Dan Urban, si pohrál s mladíky z Vokovic a rozhodl utkání. Za zmínku stojí jedna z maminek z Aritmy na tribuně. Její verbální výkon byl výjimečný, ale rozumu moc nepobral.

Zavadil - Helík, Kočí, Schierreich, Vik (K) (60. Klouček) - Flaks, Šalansk, Veleba (46. Mainolfi) - Hýsek, Bradáč, Urban. Trenér: Karel Koloušek.

17. Veleba (1:0, as. Urban), 31. Hýsek (2:0, as. Veleba), 50. Urban (3:1), 64. Mainolfi (4:1, as. Urban), 78. Klouček (5:1, as. Mainolfi), 87. Klouček (6:2, as. Urban)