1999 Praha
6:0
[2:0]

Čtvrtá výhra béčka ze šesti zápasů. Slabé 1999 Praha dostalo šest branek.

Přední Kopanina - Šesté kolo 1.A třídy odehráli fotbalisté kopaninského béčka v neděli na domácí půdě. Soupeřem byl tým 1999 Praha, který již přes měsíc nezaznamenal výhru. A s prázdnou odjel i od letiště, navíc s pořádným přídělem. Poločas hosté udrželi na kontakt i za cenu nebývalé hrubosti, po přestávce fyzicky odešli a byli na ručník. Kopanina zapisuje čtvrtou výhru v šesti kolech a v tabulce je čtvrtá jen tři body za vedoucí Aritmou B. Za týden jede Kopanina do Libuše.

Proti 1999 Praha modročervení vstoupili do zápasu velmi pozitivně, když se už v 5. minutě prosadil Luca Spizzirri. Skóre 1:0 však panovalo téměř celý poločas, než v 43. minutě navýšil náskok Filip Bradáč. Do šaten tak šli domácí za dvoubrankového vedení. Obavy z Csaplárovy pasti přešly poté, co se Kopaňáci trefili 2x rychle po sobě, konkrétně v 57. a 59. minutě. Skóre se nakonec zastavilo na konečných 6:0.

Hodnocení trenéra - Karel Koloušek :

Utkání jsme zvládli. Rozdíl mohl být i vyšší, ale za stavu 1:0 jsme dali prostor soupeři. Gratuluji k debutu a derniéře v A třídě hráči číslo 2 (Daniel Vott). Neprosadil se a u mě končí :)

Matějka - Vik (K), Kočí (46. Mainolfi), Schierreich (88. Vott), Spizzirri - Flaks, Veleba, Razetto - Bradáč (46. Helík), Vágner, Klouček. Trenér: Karel Koloušek.

5. Spizzirri (1:0, as. Klouček), 43. Bradáč (2:0, as. Veleba), 57. Klouček (3:0, as. Mainolfi), 59. Veleba (4:0, as. Mainolfi), 68. Klouček (5:0, as. Mainolfi), 78. Razetto (6:0, as. Klouček)