SC Olympia Radotín
2:0
[0:0]

Rezerva Kopaniny tři kola, dvě výhry. S Radotínem góly až po přestávce.

Přední Kopanina - Fotbalisté B mužstva FCPK připsali na konto v 1.A třídě druhou výhru ze tří kol. Porazili doma U Drahušky v minulém ročníku ještě přeborový Radotín 2:0. V prvním poločase se diváci gólu nedočkali, po přestávce už se síť dvakrát rozvlnila. V obou případech to byla ta hostující. Za domácí se trefili Hájek a Vágner z penalty. Příště hraje béčko opět doma a soupeřem bude FK Zlíchov 1914.

Hodnocení trenéra FCPK B - Karel Koloušek :

Pro kluky cenná výhra nad soupeřem, který byl disciplinovaný a rukopis trenéra Procházky znatelný. Výhra se nerodila lehce a rozhodl o ní výkon střídajícího "žolíka" Václava Kočího. Musím pochválit oba stopery, s nima by snad šlo i vyhrávat. Bolest klubu je koncovka a její nekvalitou jsme prorostlí až na morek. Někdy to vypadá, zejména u A teamu, že hrajeme na největšího zoufalce, co nedá gol.

Hodnocení trenéra Radotína - Petr Procházka :

Zápasu by asi slušela remíza. První půli jsme opět nedotáhli dva útoky do zakončení. To nás sráží v zápasech. Do druhého poločasu domácí vstoupili více aktivně a zatlačili nás. Moc brankových příležitosti neměli díky naší zodpovědně hře. Bohužel jsme inkasovali zbytečný gól, když domácí hráč prošel od rohového praporku přes naše dva hráče a přízemním centrem trefil na přední tyči spoluhráče, který skóroval. Domácí po gólu se trochu zatáhli a my jsme po akcí po levé straně trefili Kuldou v dobré pozici břevno. Dál jsme hráli aktivně, ale bohužel jsme inkasovali v 88. minutě branku z přísně nařízené penalty. Hráč zápasu: Pivnička.

Matějka - Veleba (46. Vik), Wise, Krejčí, Spizzirri (66. Hollmotz) - Flaks (K), Bradáč (46. Helík), Vágner - Hýsek (58. Kočí), Přívozník (46. Šalanský), Hájek. Trenér: Karel Koloušek

63. Hájek (1:0, as. Kočí), 87. Vágner z pen. (2:0, as. Kočí)