^
12.08.2023 | 10:15 | M | Modřany
SK Modřany
FCPK B
0:0
[0:0]

Po hodech s Raptors přišla gólová bída. Béčko remizovalo 0:0 v Modřanech.

Modřany - Devět gólů nasázela rezerva Přední Kopaniny v úvodním kole proti Prague Raptors (9:1). Vystřílela si tím však prach do dalšího utkání. V Modřanech se netrefili hosté ani jednou a utkání 2.kola 1.A třídy proti domácímu SK skončilo bezbrankovou remízou. Kopanina B po dvou kolech má na kontě 4 body a za týden hostí doma Olympii Radotín.


Utkání v Modřanech nabídlo zajímavý první poločas. Hra měla tempo, šance byly na obou stranách, domácím nebyl uznána gólová dorážka pro ofsajd, na druhé straně Veleba nezúročil sólo sám na gólmana. Podle počtu gólových příležitostí měli hosté vést o dvě branky, realita byla nula nula. Druhá půle svou úrovní zaostala za úvodním dějstvím a zápas dospěl do bezbrankové remízy.

Kopanině B se tedy nepodaří zopakovat úspěšnost proti SK Modřany z minulé sezóny, kdy si připsala ve vzájemných zápasech dvě výhry.

Nečetli jste zápasové preview Modřany vs FCPK B, tady je ...

Trenér Koloušek vytvořil pro utkání v Modřanech mladou sestavu se starými mazáky Krejčím, Vikem a Flaksem. Premiéru v základu si užil urostlý Welšan Jacob Charles Wise, jehož přestup z FC Horky byl dokončen v pátek před utkáním. Předvedl velmi dobrý výkon. V závěru utkání se dostal na hřiště také druhý novic, Jakub Klouček z Dukly.

Nově sestavená stoperská dvojice Wise - Krejčí přispěla k tomu, že tým odehrál zápas s první nulou v sezóně. Škoda, že se nepodařilo přetavit alespoň některou ze šancí na opačné straně ve vítězný gól.

Zatímco první poločas bavil, druhý trochu nudil. Šalanský v jediné větší šancí pálil mimo, na druhé straně naštěstí hlavička domácího hráče po rohu do branky také nemířila.

Diváci tak aspoň mohli vychutnávat výbornou domácí specialitu "Pizza SKM", k tomu pivíčko Gambrinus 10 nebo Plzeň 12. Ke vstupence byl pěkný program, po chladných dnech zase hřálo sluníčko. Kdo zašel do kabin SKM, mohl vidět projekt nového stadiónu. Hřiště se bude celé posouvat do jedné strany a na druhé vyrostou zbrusu nové kabiny. A pozor! Bude to umělka.

Hezké bylo také setkání s legendami. Zdeněk Buřil, delegát utkání a bývalý vynikající rozhodčí. Měl klidnou "šichtu", rozhodčí Michal Janšta neudělil ani jednu kartu v průběhu utkání. A také Zdeněk Hruška, domácí trenér, dříve úspěšný brankář zejména Bohemians Praha, téměř 300 startů v lize a 24 startů za národní tým.

Hodnocení trenérů:

Karel Koloušek klikni zde

Zdeněk Hruška klikni zde

Za týden pokračuje 1.A třída třetím kolem. Kopanina B se opět vrací na domácí stadión U Drahušky, kde přivítá v neděli odpoledne Olympii Radotín, nováčka soutěže, který do 1.A třídy sestoupil z přeboru Prahy.

 

Sestava

Matějka - Kočí (71. Hollmotz), Wise, Krejčí, Vik (K) - Flaks - Bradáč (46. Přívozník), Hýsek (46. Šalanský) - Razetto (83. Klouček), Veleba, Helík (46. Spizzirri). Trenér: Karel Koloušek.

Góly

-

Foto

Hráli v utkání

 MGŽČ
Bradáč Filip45---
Flaks Ivo90---
Helík Petr45---
Hollmotz Oldřich19---
Hýsek Viktor45---
Kočí Václav71---
Krejčí Jiří90---
Matějka Ondřej90---
Přívozník Filip45---
Razetto Sebastián90---
Spizzirri Luca45---
Šalanský Oliver45---
Veleba Vojtěch90---
Vik Šimon90---


www.energy.cz/cz/