Prague Raptors
9:1
[2:1]

Rezerva Kopaniny odstartovala skvěle. Smetla Prague Raptors devíti góly.

Přední Kopanina - Nadmíru vydařený start prožili hráči rezervy Přední Kopaniny. V úvodním kole nové sezóny 2023/2024 1.A třídy rozložili soupeře Prague Raptors 9:1. Viděli jsme dva hattricky v podání Daniela Urbana a kapitána Šimona Vika. Premiérové trefy v modročerveném dresu dali Zelenka a Hýsek. Jeden gól zaznamenal také Flaks. Byl to hezký křest nových dresů Joma.

Kopanina začala výtečně a už ve 3. minutě se trefil Urban. Nejlepší střelec přeboru Prahy minulé sezóny přes léto méně trénoval a tak se rozjíždí v béčku. A rozjezd to byl pořádný, nakonec dal tři góly a měl tři asistence. První branku se klasicky prosmýkl mezi obránci a pravou nohou přesně k tyči dal první gól sezóny 2023/24 na stadiónu U Drahušky.

Po čtvrthodině nastalo trochu uspokojení v domácím týmu a Raptors to hned potrestali. Pěkná akce po levé straně a Molina dorážel do prázdné na 1:1.

Poločasové skóre nakonec bylo opět plus jedna pro Kopaninu B. Gólman Raptorů Uzih špatně odhadl let míče a musel faulovat Urbana. Míč si na penaltu postavil Filip Zelenka a s přehledem proměnil 2:1. Jeho první gól v soutěžním utkání za FCPK.

O přestávce poslal trenér Koloušek do hry všechny čtyři náhradníky a druhý poločas už je komentář jednoduchý. Hrálo se na jednu branku a Raptoři byli jen malý kousek od desítky.

Hodnocení trenéra - Karel Koloušek :

První mistrovské utkání jsme vyhráli velkým rozdílem, ale soupeř se teprve dává dohromady,  a tak není co hodnotit. Je rozdíl hrát s Krejčím a Urbanem a je také obrovský rozdíl mezi sobotnimi Raptors a ostatními soupeři. Bohužel výhra je pro mě po prohře áčka bezcenná.

Matějka - Helík (46. Kočí), Schierreich, Krejčí, Vik (K) - Flaks - Bradáč (46. Přívozník), Veleba (46. Vágner), Hýsek, Zelenka (46. Spizzirri) - Urban. Trenér: Daniel Vott.

3. Urban (1:0), 36. Zelenka z penalty (2:1, as. Urban), 50. Flaks (3:1, as. Vágner), 52. Urban (4:1, Vágner), 61. Urban (5:1, as. Kočí), 75. Vik (6:1, as. Urban), 84. Hýsek (7:1, as. Přívozník), 90. Vik (8:1, as. Urban), 90.+1 Vik (9:1, as. Přívozník)