FK Viktoria Žižkov U18
0:12
[0:3]

Přípravné utkání s osmnáctkou Žižkova. Střílela jen Kopanina. Dvanáctkrát.

Středokluky - Páté utkání letní přípravy, třetí výhra. Mladí dorostenci Viktorky Žižkov vedení bývalým hráčem FCPK Tomášem Pecharem vydrželi se soupeřem držet krok první poločas. Ten skončil 0:3 i díky neproměněné penaltě Sebastiána Razetta. Ve druhé půli Kopanina přidala devět branek. Utkání s přehledem odřídil rozhodčí Karel Koloušek.

Hodnocení trenéra - Daniel Vott:

Zápas jsme měli celý pod kontrolou, bylo to zpestření v tréninkovém procesu. Jestli nebyl soupeř příliš slabý? V zimě jsme osmnáctku porazili jen 5:2 a s devatenáctkou Žižkova to bylo 2:2. Myslel jsem, že to bude vyrovnanější, na druhou stranu naši kluci k tomu správně přistoupili a výsledek se dostavil. Zítra trénujeme a v pátek už nás čeká náročnější prověrka proti Poříčí nad Sázavou, což by měl být soupeř na úrovni Spojů s řadou zkušených hráčů s ligovými zkušenostmi.

Sestava 1.poločas: Matějka - Helik, Mejdr, Hollerbach, Spizzirri - Asad - Šalanský, Vágner, Razetto, Přívozník - Loukota. Sestava 2.poločas: Matějka - Vik, Schierreich, Kočí, Zelenka - Veleba - Bradáč, Hýsek, Mainolfi, Hollmotz - Razetto. Trenér: Daniel Vott.