SK Hořovice
1:0
[1:0]

Druhý divizní soupeř v přípravě, druhá prohra. Kopanina padla v Hořovicích.

Hořovice - Jediný gól rozhodl zápas divizních Hořovic s přeborovou Přední Kopaninou v letní přípravě 2023. Vstřelil ho hořovický Landa už v prvním poločase zajímavého utkání, ve kterém bylo na obou stranách spousta šancí, ale buď vše pochytali gólmani nebo střelci teprve ladí na sezónu. Kopanina prohrála oba zápasy s divizními soupeři. Před Hořovicemi to bylo s Kladnem. Teď na svěřence trenéra Votta čeká Sláva Cup 2023.

V Hořovicích ideální příprava. Krásný trávník, příjemné počasí, dva kvalitní týmy, slušná návštěva, občerstvení otevřeno.

Oba trenéři využili utkání k prostřídání svých širokých kádrů. Domácí Ivan Pihávek poslal do hry 17 hráčů, na druhé straně Daniel Vott dokonce třiadvacet.

Hořovice disponují mladým kádrem s bývalým ligistou Marešem uprostřed zálohy. V minulé sezóně skončily na 9. místě Divize A. Kopanina po divizi pošilhávala, ale nakonec skončila na třetím místě v přeboru Prahy. Do divize se posunuly Spoje. Konkrétně do skupiny C.

V přátelském utkání v Hořovicích trenér Vott dal do hry také nové hráče, které zkouší. První půli hrál Zelenka, druhou Helík, Hýsek a Přívozník. Pracovní činnost v zahraničí ukončil Robert Vágner, který by se měl opět naplno zapojit s týmem a v Hořovicích odehrál na "šestce" druhý poločas.

Kopanina měla v Hořovicích řadu šancí na skórování, neproměnila. Dvakrát sám před gólmanem byl i Daniel Urban, nejlepší střelec Prahy, který odehrál první poločas, ale ani on neuspěl. Jednou mu vykopli obránci z prázdné branky, podruhé ho vychytal brankář.

Hořovice tak vrátily Kopanině prohru ze zimní přípravy. Před půl rokem vyhráli modročervení na hořovické umělce 6:3. Více o zápase zde.

Další program Kopaniny je čtvrtek trénink, pátek volno, sobota Sláva Cup na stadiónu Čechie Dubeč a neděle "den v lese" zakončený obědem na domácím stadiónu U Drahušky. Sledujte nás i na sociálních sítích IG a FB.

Hodnocení asistenta trenéra - Karel Koloušek :

Přesto, že nás bylo 23, nenašel se nikdo, kdo by vstřelil branku. Soupeř si také vytvořil dost příležitostí s podobnou úspěšností, ale jednoho "zoufalce" co je schopný skórovat našel, takže zaslouženě vyhrál. Už jsme však oproti minulém týdnu vypadali o mnoho lépe.

Sestava 1.poločas: Matějka - Hollerbach, Krejčí, Kučera, Zelenka - Asad - Mejdr, Razetto, Hollmotz - Urban, Hájek. Sestava 2.poločas: Matějka - Helík, Schierreich, Tržický, Hovorka - Vágner - Kočí, Mainolfi, Hýsek, Přívozník - Veleba. Ještě střídali jednotlivě: Šalanský, Bradáč. Trenér: Daniel Vott.