FC Nebušice
Mladší žáci (U13)
8:3
[0:0]

Nebušice - Ve středu 10.5. odehráli mladší žáci Přední Kopaniny přátelské utkání na hřišti sousedních Nebušic. Zápas se hrál na 3 x 20 minut. Prostor tak dostalo mnoho hráčů, především ti, jejichž minutáž v sezoně není tak vysoká. Domácí celek však ukázal vysokou kvalitu a modročervení prohráli 3:8.

Hodnocení trenéra - Martin Skočdopole:

Jsem velice rád, že na zápas nám dorazilo 18 kluků, které jsme se snažili rovnoměrně zatěžovat. Mohli jsme tak dát šanci klukům ze širšího kádru, kteří nedostávají tolik prostoru při mistrácích. Musím uznat, že náš soupeř měl velkou kvalitu. Nebušice dokázali ve velké rychlosti kombinovat a neustále byli v pohybu a nabízeli se do volných prostorů. To dělalo některým našim hráčům značné problémy a vůbec se se soupeřem nechytali, čehož dokázali Nebušice dokonale využít a stanovili výsledek utkání na 8:3. Za náš tým se prosadili velice aktivní Jonáš Novotný, ten se trefil dvakrát a Tomáš Davagle.

Bošek, Cestr, Davagle, Hanus, Kocourek, Margarjan, Novotný Jonáš, Novotný Richard, Racek, Škopek, Vobořil Pavel, Vobořil Petr, Volf, Zálešák, Buleca, Jedlička, Peřina, Ulbrich. Trenér: M. Skočdopole.