FK Dukla Praha U12
6:9
[0:0]

Nevydařenou sobotu napravili mladší žáci výhrou na Julisce!

Juliska - Po nevydařeném sobotním turnaji dostali v neděli 12.3. mladší žáci šanci na reparát proti týmu Dukly U12. Na hráčích bylo vidět, že se z předešlého dne ponaučili a byli již před utkáním daleko odhodlanější a nabuzenější. Zápas se konal na půdě soupeře, tedy na Julisce, a probíhal stylem 3x 25 minut. Kopaňáci předvedli sympatický výkon a odvezli si tak cennou výhru.

Hodnocení trenéra - Martin Skočdopole:

I když byli naši soupeři o rok mladší, tak jim to rozhodně neubíralo na technice, kombinační hře a fyzické připravenosti. Kluci museli počítat s tím, že proti nim nastoupí velice vyspělý tým, což se brzy prokázalo a Dukla se ujala vedení. Kombinační a nátlakový fotbal protivníka nutil naše hráče taktéž začít více kombinovat a nabízet se do volných prostorů. Postupem času jsme přebrali iniciativu a dostali jsme se do vedení 7:1, kdy se trefili 5x Vovkanič a 1x Hanus i Hrdlička. Nutno říci, že Dukla se dostala do několika nebezpečných šancí, ale vše pochytal bravurní Jéňa Racek. V poslední třetině naši hráči dost polevili a Dukla přebrala taktovku hry. Podařilo se jí snížit na konečných 9:6, za tým Kopaniny se v poslední třetině opět prosadili Vovkanič a Hrdlička. Mára Hrdlička odehrál skvělý zápas a bylo ho plné hřiště. Stíhal jak bránit, tak připravovat šance pro své spoluhráče. Vyzdvihnout samozřejmě musím šestigólového Jonathana Vovkaniče a skvěle hrajícího kapitána Víťu Hanuse. Ale pochvalu za celkový přístup a předvedenou hru zaslouží úplně všichni hráči.   S tímto zápasem jsem byl velice spokojený a po finálním zhodnocení s trenéry Dukly měl tento zápas velký přínos i pro ně. Naše hráče nutil rychlý a technický soupeř ke kombinační hře a kreativitě a naopak my jsme donutili hráče Dukly k větší agresivitě a napadání.

Racek - Bošek, Cestr, Davagle, Hanus, Novotný Richard, Škopek, Vobořil Petr, Volf - Hrdlička, Kocourek, Novotný Jonáš, Vobořil Pavel - Jedlička, Ulbrich, Vovkanič.

6x - Vovkanič, 2x - Hrdlička, 1x - Hanus.