^
05.03.2023 | 09:30 | P | Kopanina
Mladší přípravka (U9)
FK Dukla Praha U8
17:2
[0:0]

Kopanina - Mladší přípravka sehrála povedené utkání s týmem Dukly do osmi let. Ze začátku se oba týmy rozkoukávali, takže po první čtvrtině bylo jak skóre, tak hra vyrovnaná. Ve zbylých čtvrtinách se ale domácí rozjeli a dávali jeden gól za druhým.


Hodnocení trenéra - Jakub Cigánek:

obecně...

Tentokrát to asi nebude na dlouho. Začali jsme vlažně. Asi jsme se soupeře trošku báli... Ale v druhé čtvrtině se to už zlepšilo - opět pohyb, důraz, změnilo to celý obraz hry. A pokračovalo to až do konce. Soupeř byl mladší, takže jsme měli fyzicky navrch a i proto to dopadlo takovým rozdílem. Jednou za čas takové výhry dětem pomůžou do další práce. Vidí, že to co děláme na tréninku, se vyplatí. Ale určitě by bylo přínosnější jim dát příště zase nějakou výzvu :)

co zlepšit...

1) Začátky zápasů. Začínat hrát od první minuty. 2) Musíme zlepšit to zapojení do hry od každého hráče. 3) A stále musíme pracovat na rozehře od gólmana. Lépe se ukazovat. Roztahování hříště nestačí když jsme obsazení. Musíme si pak o míč říct pohybem.

co se povedlo...

Méně jsme koukali na soupeře, byli jsme důrazní. A jsem rád, že jsem mohl být více potichu a nechat děti hrát. To je pak krásný. Mám pocit, že to i dost bylo kvůli tomu, že soupeřem dukla. Ale doufám, že v tom budeme pokračovat i v zápasech s jinými soupeři. 

Sestava

Včeláková - Zámečník, Rak, Janda, Kohutič, Neugebauer, Schwippel

Góly

5x - Zámečník, 3x - Neugebauer, 2x - Kohutič, Včeláková, Schwippel, Rak 1x - Janda

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Janda Václav601--
Kohutič Jakub602--
Neugebauer Filip603--
Rak Maxmilián602--
Schwippel David602--
Včeláková Karolína602--
Zámečník Tadeáš605--


www.ptas.cz