FC Zličín
8:10
[4:5]

Mladší přípravka těsně nestačila na Zličín.

Kopanina - Mladší přípravka, respektive její první z dvou nedělních výběrů sehrál svůj poslední přípravný zápas před začátkem soutěže. Ta startuje již příští neděli od 17 na hřišti Pragovky ve Vysočanech. Zápas se ze začátku vedl v režii hostů, ale Kopaňáci se nedali a v posledních dvou čtvrtinách začali dotahovat. Na vítězství to ale nestačilo, prohráli o dva góly. Domů si ale mohou vzít dobrý pocit ze svého výkonu v druhé polovině, řekl mimo jiné trenér Cigánek.

Hodnocení trenéra - Jakub Cigánek:

obecně...

Dneska jsem byl opět zklamán ze začátku. Hrajeme dozadu, čekáme co se stane a špatně se nabízíme. Demonstruje to i skóre z prvních 30 minut, které bylo dokonce 1:6. Sice to tak černobílé zase nebylo, ale soupeř nás v první polovině zápasu opravdu dostkrát zatlačil jen na naší půlce. Nešla nám rozehra od brankáře, a když už jsme se dostali do šance, tak jsme byli zbrklí. Stříleli jsme z půlky, párkrát jsme netrefili prázdnou branku, jelikož kluci znervóznili a tak se to s náma nějak táhlo. Během třetí čtvrtiny se ale za mě chod zápasu úplně otočil. My jsme do toho začali šlapat, soupeř se trošku lekl, a z toho pramenili naše šance i góly. Díky dobré rozehrávce Huga od brány už jsme se už také nedostávali do nějakých větších rizik, a tak jsme to nakonec dotáhli až o dva góly. Vlastně jsem ale rád, že jsme dnes nevyhráli. Na to si nehrajeme a já jako trenér to ani nechci. Jde mi o výkon, a výhra je vždycky pochvala navíc za velmi dobrý výkon, A ten dnes celkově velmi dobrý nebyl. Za technicky druhý poločas si ale hráči mohou domu určitě odnést dobrý pocit, to bezesporu. Zapamatovat a příště jím začít!

co se povedlo...

Stručně k hráčům. Chválím bojovnost Adama a Sama. Jsem moc rád za první góly za naší U9 Alexe a Edy. Moc zlepšeným výkonem v druhé půli mě potěšil Mára. Hugo potvrdil chytrost v bráně. Laura mi svým úsměvem a snahou opět zlepšila náladu :).

Týmově se mi obecně líbilo zapnutí a reagování na mé pokony do druhého poločasu. V druhé půli taktéž již lepší obsazování a bojovnost ode všech! Pokud se nepletu, tak tam dnes ani nebylo mockrát koukání na soupeře, co s tím udělá.

co zlepšit...

Nabídka - ve hře (musí být prostě zapojení všichni hráči), i z rozehrávky od brány. Ta nám vlastně dělala nejvetší problémy. Neukázali jsme se, soupeř měl skvěle obsazeno, gólman to někomu nahrál, ten to logicky ztratil, jelikož měl na sobě hráče, a my dostávali góly...

Hra dozadu. Chceme dávat góly a v tom nám hra dozadu nepomůže, spíš naopak. Dokud neumíme kombinovat, tak je nám hra dozadu k ničemu.

Samozřejmě zbrklost. S tím spíš souvisí i sebevědomí. Musíme si více věřit a nebát se, že tahle šance je naše poslední za zápas. Prostě není, tak jsem v klidu.

Tyto věci asi nejdůležitější. Budeme je cvičit na tréninku.

Holuša, Maoula, Štefánek, Veselý A., Dvořáková, Sláčík, Strašrybka. Trenér: Jakub Cigánek.