Starší přípravka (U11)
20:5
[0:0]

V Ruzyni se ukázal mix U9 a U11. Výsledkem nepřesvědčil.

Ruzyně - Na mladší přípravku navázal od 12:30 přípravkový MIX. Utkal se proti Ruzyňské kategorii U10, tedy ročníků 2013 a mladší. První čtvrtina byla vyrovnaná. V prostředních dvou ale Ruzyně rozjela gólostroj. Nasázela až dvacet branek. Hosté jich stihli dát jen pět. Celkem 25 gólů mohlo aspoň zahřát rodiče ve velmi chladném a sychravém počasí.

Slovo trenéra - Jakub Cigánek:

obecně

Tentokrát zhodnotím jen obecně. Líbil se mi pohyb, byli jsme rychlí, bojovní. Ale chyběla nám fotbalovost. Což není překvapením, když v týmu byli 4 hráči ze sedmi, kteří začali hrát fotbal ke konci podzimu nebo v zimě. Z tohoto pohledu tedy mohu říct, že na to jak krátce někteří fotbal hrají, tak předvedli super výkony. Trošku nás zbytečně shodila absence brankáře, která zapřičinila cca 10 gólů. Ale s tím se prostě nedá nic dělat a tým by to měl odehrát i bez toho. Nic se neděje, zápas účel splnil, kluci dostali minuty co potřebovali, a na tréninku budeme dál pokračovat v nabíraní fotbalovosti a dalších důležitých dovedností,

Plešner H., Plešner O., Kysela, Bouton, Nikodem, Vlasenko, Janda. Trenéři: Halák, Cigánek.

2x - Nikodem, 1x - Kysela, Janda, Plešner H.