^
29.01.2023 | 12:30 | P | Kopanina
Starší přípravka (U11)
TJ Ruzyně
3:7
[0:0]

U11 čeká na první výhru v novém roce. Hosté z Ruzyně byli efektivnější.

Kopanina - V neděli po poledni odehrál mixovaný tým mladší a starší přípravky zápas proti Ruzyni. Výsledek byl podobný jako u zápasu mladších, kteří hráli proti Ruzyni od jedenácti. Lišil se však jen počtem gólů hostů. Zápas starších byl tedy gólově chudší, i když ne o moc. Skončil po vyrovnaném souboji 3:7 pro hosty. Přípravka U11 tak v novém roce stále čeká na výhru.


Hodnocení trenéra - Jakub Cigánek:

obecně...

Výsledek mě mrzí. Myslím si, že v porovnání s Roztoky a Zličínem kluci určitě předvedli po celý zápas výkon, za který si minimálně zasloužili mnohem více vstřelených branek. Říkám to stále a pořád, na výsledek se v těchto kategoriích nehraje, ale když pak je dlouhá nějaká šňůra bez výhry, tak to zase není úplně optimální.

Každopádně zápas odehráli až na výjimky kluci, kteří ty první dva zápasy neodehráli. Udělali jsme ho hlavně pro ně, aby dostali také zápasové minuty. Takže v tom smyslu zápas účel splnil a kluci svým výkonem určitě nezklamali. Byli jsme také bez hlavního gólmana, takže jsme se museli v bráně střídat. To hře určitě nepřispělo, i když kluci v bráně předvedli super výkony.

co zlepšit...

Finální fáze a efektivita. Obecně zbrklost. 

Dostaneme se do dobré příležitosti po skvělé kombinaci, ale vyřešíme to špatně. Buď zbytečnou střelou z dálky/úhlu, nebo nějakým překličkováním. Je to škoda, protože soupeř naopak proti nám góly střílí velice jednoduše. Pak se stane, že z 10 šancí my dáme tři góly a soupeř z 10 šancí sedm a je vymalováno.

co se povedlo...

Snaha. 

Nechci aby to vyznělo jako klišé, ale kluci se snažili plnit pokyny. To bylo hlavně dobré převzetí do volného prostoru a snaha vykombinovat míč od brankáře a ne jen zbrklé nakopávání. Po pár situacích, kdy jsme si to vyjasnili, to kluci začali plnit poctivě, i když do dokonalosti to mělo ještě hodně daleko.

Sestava

Veselý T., Veselý S., Hrdlička, Plešner O., Plešner H., Kysela, Fiala

Góly

Veselý T., Fiala, Plešner H.

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Fiala Adam681--
Hrdlička Lukáš68---
Kysela Tadeáš68---
Plešner Hugo681--
Plešner Otakar68---
Veselý Sebastián68---
Veselý Tobiáš681--


www.machsoftware.cz