^
29.01.2023 | 11:00 | P | Kopanina
Mladší přípravka (U9)
TJ Ruzyně
3:10
[0:0]

Po výhře v úvodním zápase nového roku přišla pro mladší přípravku domácí porážka proti Ruzyni.

Přední Kopanina - V neděli 29.1. odehrála mladší přípravka svůj druhý přípravný zápas, tentokrát doma proti Ruzyni. Kopaňáci chtěli navázat na úvodní výherní utkání z minulého víkendu, kdy mimo jiné chválil trenér Řešátko i dobrou kombinační hru. V tomto souboji však snahu hráčů pohřbila první čtvrtina, ve které domácí prohráli vysokým rozdílem, a to už se po zbytek zápasu těžce dohánělo. I přes sympatický výkon v následujících čtvrtinách tak mladší přípravka soupeři podlehla 3:10.


Hodnocení trenéra - Šimon Řešátko:

obecně...

Začátek zápasu neprobíhal podle trenérských představ. Děti byly unavené, po hřišti dostatečně neběhaly a to se ukázalo po první čtvrtině výsledkem 5-0. Následně nastala druhá čtvrtina, kde jsme je jednoznačně přehrávali. Po zbytek zápasu se dařilo oboum týmům, avšak nám nepřálo štěstí a neproměnili jsme plno tutových šancí.

co zlepšit...

Potřebovali bychom zabrat na fyzičce, na přesných přihrávkách a naučit děti větší důraz při soubojích, což je za mě naše největší slabina.

co se povedlo...

Všiml jsem si, že děti začínají myslet fotbalově, i přesto, že jejich myšlenka co udělat s balónem se vždy nepodaří, tak mám velkou radost z posunu co udělaly. Chtěl bych ještě pochválit výkon Jakuba Kohutiče a Filipa Neugebauera za jejich výkon. Po celý zápas bojovali ze všech sil a díky tomu se jim dařilo.

Sestava

Lajnová, Mráz, Kohutič, Veselý A., Neugebauer, Zámečník. Trenér: Šimon Řešátko.

Góly

2x - Neugebauer, 1x - Kohutič

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Kohutič Jakub601--
Lajnová Kateřina60---
Mráz Matěj60---
Neugebauer Filip602--
Štefánek Samuel60---
Veselý Adam60---
Zámečník Tadeáš60---


www.otocr.cz