28.01.2023 | 10:00 | P | Šamotka, Tatran Rakovník
SK Rakovník
3:3
[2:1]

První zápas v novém roce pro starší dorost skončil nerozhodně. S Rakovníkem hrál 3:3.

Rakovník - V sobotu 28.1. odehrál starší dorost svůj první zápas v tomto roce, dělal hosta na půdě Rakovníka. Utkání však pro FCPK nezačalo podle představ a už po 6 minutách domácí celek vedl. Situace se ještě zhoršila po necelé čtvrt hodince, kdy se Rakovník ujal dvougólového vedení, hosté t Kopaniny tak museli dohánět. A to se jim také povedlo, po chvilce snížili na 1:2 a zápas tak opět dostal jiskru. Po poločasové přestávce se FCPK dokonce podařilo stav otočit na 3:2, avšak ani toto vedení moc dlouho netrvalo a domácí za pár minut vyrovnali na 3:3. To byl zároveň konečný výsledek, premiéra dorostu tak skončila nerozhodně.

Mendl - Sokol, Bíro Š., Novák, Hrdina - Zavadil, Jusko J., Šimek, Benedikt, Hrubý D. - Dimitrov M. Hokejové střídání: Novotný V., Bouzek. Trenér: Jaroslav Bíro.

15. Dimitrov M. (1:2), 53. Dimitrov M. (2:2, as. Jusko J.), 57. Zavadil (3:2)