SK Hořovice
3:6
[2:5]

Áčko veze výhru z Hořovic a pokračuje tak ve skvělé zimní přípravě!

Hořovice - V sobotu 4. února měl A-tým Přední Kopaniny brzký výjezd do Hořovic, kde se utkal s tamním divizním celkem. Bylo tomu tak po čtvrté, co FCPK za zimní přípravu nastoupila proti soupeři z této ligy, a to z celkových 8 zápasů. I tentokrát se ukázalo, že to hosté na mužstva z vyšší soutěže umí, a opět potvrdili svou parádní formu, ve které se od začátku roku nacházejí. Už v prvním poločase Kopaňáci dominovali a do přestávky si vytvořili pohodlný tříbrankový náskok. Ve druhé půli, kdy i protočili většinu sestavy, si náskok uhlídali a konečné skóre týmy uformily na 6:3.

Hodnocení trenéra - Daniel Vott:

V Sobotu dopoledne za výborných podmínek, vzhledem k období, ve kterém příprava probíhá, jsme dorazili k PU do krásného areálu v Hořovicích. Soupeř na rozdíl od předchozích sezon dal mužstvo dohromady, omladil ho kvalitními mladými hráči a v tabulce divize A  je na tom výrazně lépe, než v posledních ročnících. Nicméně my jsme prokázali naší současnou kvalitu a je to další divizní soupeř, se kterým jsme si v přípravě poradili.

Zejména první poločas byl z naší strany ve hře dopředu vynikající a byli jsme minimálně v osmi situacích, ze kterých jsme mohli skórovat. Nakonec jsme dali branek "jen" pět za poločas, ale i tak výborné. Je pravda, že jsme dvě branky i dostali a soupeř měl i několik dalších zajímavých situací, ale nakonec dal jen jednu branku, a druhou z velmi přísné penalty v úplném závěru poločasu za stavu 1:5. Ve druhém poločase tempo oboustranně opadlo, některým hráčům po náročném týdnu začaly docházet síly, někteří hráli i ve čtvrtek, a tak druhý poločas skončil 1:1. Je fakt, že jsme měli kopat minimálně jednu penaltu, ale nebylo nám přáno. I tak jsme odjížděli z Hořovic s velmi dobrým pocitem.

Výsledky zápasů FCPK v zimní přípravě (8 zápasů, 7-0-1, skóre: 38:18)

FCPK 4:3 Žatec (více zde)

FCPK 2:1 Jinočany (více zde)

FCPK 6:3 Louny (více zde)

FCPK 4:5 Libiš (více zde)

FCPK 4:2 Újezd P4 (více zde)

FCPK 5:1 Braník (více zde)

FCPK 7:0 Bílá Hora (více zde)