Sokol Bílá Hora
0:7
[0:5]

Muži si v týdnu vložili přípravu s Bílou Horou. Kočí dal čtyři branky.

Bílá Hora - Nezvykle ve čtvrtek odehrála Přední Kopanina další přípravné utkání, tentokráte na půdě Bílé Hory v krásném areálu vedle obory Hvězda. Polovina mužstva hrála zápas, druhá trénovala v Ruzyni. Pro modročervené to byl již sedmý zápas za tento rok a šestý vítězný. Proti domácím, hrajícím 1.B třídu, měl trenér Vott dobrou příležitost dát šanci i hráčům po zranění a dorostencům. Přesto Kopaňáci vyhráli vysokým rozdílem 7:0. Kanonýrem utkání byl Václav Kočí, který za poločas stihl nasázet čtyři góly!

Hodnocení trenéra - Daniel Vott:

Utkání v týdnu jsme vložili vzhledem k tomu, že o víkendu máme pouze jeden zápas, a to s divizními Hořovicemi. V tomto souboji s Bílou Horou, která hraje čelo 1.B třídy, jsme po delších zraněních již zapojili Iva Flakse a Kubu Tržického a jsem rád, že jsou zpět. Jinak byl zápas převážně pro naše mladé hráče, kteří utkání s přehledem zvládli a dali moc pěkné branky. Zejména Venca Kočí se činil, dal za poločas 4 branky a tak šel na druhý poločas za odměnu na stopera.

Vávra - Čermák (45. Sellers ), Tržický (45. Blažek), Schierreich, Spizzirri (65. Čermák) - Bradáč (85. Spizzirri), Flaks (70. Horváth), Horváth (45. Zavadil), Šalanský, Vik - Kočí. Trenér: Daniel Vott.