5:4
[1:2]

Hodnocení trenéra - Daniel Vott:

Bohužel první prohra.
V úterý večer jsme hráli na vynikající UMT v Neratovicích s dalším účastníkem divize B, a to mužstvem Sokol Libiš. Kromě momentálně nemocných nebo zraněných jsme dali prostor všem hráčům kádru a utkání splnilo svůj účel. Je trochu paradox, že přestože jsme první poločas vyhráli, tak v něm vidím trochu příčinu celkové prohry, jelikož v mých očích jsme o poločase měli mít minimálně dvoubrankové vedení. Nicméně branky Hollerbacha a Urbana, který v klidu udělal kličku brankáři a dal do prázdné branky, byly nádherné. Celkově s předvedenou hrou v prvním poločase můžeme být spokojeni, vytvářeli jsme si nebezpečné situace s rychlým přechodem do útoku, ale bohužel jsme ve finálním okamžiku několikrát selhali.
Druhý poločas jsme odehráli pouze s mladými hráči (až na Vika) a bohužel jsme ho výsledkově nezvládli - 2x penalta, 1x vlastní (Zavadil) a branka v poslední vteřině nás výsledkově pohřbily. Přesto jsme ještě sedm minut před koncem vedli 4:3, ale bohužel jsme závěr nezvládli a proto odjíždíme s první prohrou v přípravě. Přesto i naši mladíci proti diviznímu týmu dali dvě branky a při troše štěstí a zkušeností mohli zápas dovézt do vítězství.

1.poločas: Matějka - Čermák, Kučera, Škarda, Hovorka - Hollerbach, Asad, Mainolfi, Šalanský - Urban, Hájek. 2.poločas: Zavadil - Vik, Mejdr, Škarda, Spizzirri - Bradáč, Schierreich, Horváth, Razetto, Veleba - Kočí.