FK Jinočany
1:2
[1:0]

Kopanina přehrála Jinočany a po dvou zápasech drží stoprocentní úspěšnost.

Motorlet - Druhý přípravný zápas během tří dnů odehráli hráči Přední Kopaniny na hřišti Motorletu proti Jinočanům. Potkali se tak dva bývalí spoluhráči, nyní už v roli hlavních trenérů. Na lavičce soupeře totiž šéfuje Pavel Gregor, který nastupoval s trenérem Vottem bok po boku za FCPK. Nabitý povánoční program měl za následky hojné rotace v kádrech, avšak to nijak neuškodilo kvalitě utkání. Kopanina dlouho prohrávala, ale prokázala se dobrá fyzická zdatnost hráčů a dokázala tak nakonec výsledek naklonit na svou stranu. Protivníka z 1.A třídy přehrála 2:1.

Hodnocení trenéra - Daniel Vott:

Druhý zápas na konci prvního týdne přípravy jsme absolvovali s velmi kvalitním a posíleným mužstvem Jinočan, které hraje středočeskou 1.A třídu. Trenér Gregor přivedl své dva bývalé svěřence z Admiry (Komínek a Pelikán) a sestavil velmi ambiciozní tým. První poločas byl vyrovnaný a bohužel ho ovlivnilo zranění dvou hráčů, kdy se srazili hlavami a museli společně odjet sanitkou na šití. Opět jsme inkasovali jako první, kdy z hranice vápna soupeř přízemní střelou prostřelil brankáře Zavadila. Přestože jsme hráli proti fyzicky slušně připravenému týmu,  tak jsme s blížícím se koncem byli stále nebezpečnější a dali jsme dvě branky jak přes kopírák - Oliver Šalanský unikl po levé straně a předložil příhrávky před v podstatě prázdnou branku. Stejnou akci jsme udělali ještě jednou, ale to nás bohužel zastavil praporek pomezního. Jinak za druhý poločas opět pochvala včetně brankáře Zavadila, který byl jistotou.

Už v pátek Kopaňáci zvítězili v Žatci, kde domácí Slavoj porazili 4:3. Komentář zde.

Zavadil - Blažek (45. Veleba), Krejčí, Pechar, Spizzirri - Bradáč, Schierreich, Balvín (30. Zavadil R.), Šalanský - Kočí (45. Dimitrov), Urban (70. Kočí). Trenér: Daniel Vott.

Bradáč (1:1), Kočí (2:1)