22.01.2023 | 12:00 | P | Motorlet
SK Motorlet Praha U12
15:1
[0:0]

Motorlet - Pro svůj první zápas po dlouhé době si mladší žáci FCPK vybrali těžký souboj. Jeli totiž na půdu ligového Motorletu, kde, kromě sněhových vloček, padalo hodně gólů. Skvěle technicky a fyzicky připravený domácí celek převzal od první minuty otěže utkání a Přední Kopanina tak celý zápas tahala za kratší konec. Motorlet ukázal, že je zaslouženě o pár levelů výše, a utkání dokázal vyhrát vysokým rozdílem 15:1. Jediný čestný úspěch pro Kopaňáky zaznamenal Víťa Hanus.

Hodnocení trenéra - Martin Skočdopole:

Nechci se na nic vymlouvat, protože jsme narazili na velice technicky i takticky vyspělého soupeře, který hraje ligu. Spíš mě zarazil přístup některých zkušených hráčů, kteří byli vyděšení hned od první minuty. Připadalo mi, že někteří z nich nikdy nekopli do míče a kazili vše na co sáhli. Zbavovali se míčů, nepřesně přihrávali, chyběl jim pohyb a sebevědomí. Jen díky brankáři Jéňovi Rackovi nebylo již tak strašidelné skóre daleko strašidelnější. Jediné zlepšení přišlo v poslední třetině, kdy jsme si s klukama řekli, že se pokusí hrát konečně fotbal a chvilkami to tak i vypadalo. Podařilo se pár kombinačních i individuálních akcí, kdy dokonce Víťa Hanus vsítil branku, ale pak opět začal dominovat náš soupeř. Bohužel bylo omluveno hodně hráčů, ale nemyslím si, že by to mělo nějaký zásadní vliv na průběh samotného zápasu. Jsem rád, že takovýto kvalitní soupeř nastavil klukům zrcadlo, aby na sobě začali pořádně makat v trénincích a mohli se posouvat výkonnostně dál.

Racek - Novotný R., Bošek, Hanus - Škopek, Hrdlička, Tsang, Davagle - Ulbrich. Trenér: Martin Skočdopole.