^
25.11.2022 | 19:00 | P | Motorlet
SK Motorlet Praha B
FCPK
4:3
[1:2]

V přípravě na Motorletu áčko ztratilo vedení 3:1 a prohrálo last minute gólem

Jinonice - Druhé přípravné utkání po skončení podzimní části přeboru Kopanina opět prohrála výsledkem 3:4. A podruhé za sebou inkasovala v poslední minutě zápasu rozhodující gól. Tentokráte na Motorletu a dokonce vlastní. Trenér Vott si už toho všímá i v hodnocení. Kopanina přitom vedla už 3:1 po brankách Mainolfiho, Šalanského a Horvátha, který je v FCPK na zkoušce z Admiry a na podzim nastupoval za kobyliské béčko v divizi. V dalším přátelském utkání narazí Kopanina na divizní Aritmu (3.12., 10:30, Aritma UMT).


Hodnocení trenéra - Daniel Vott :

Další PU na Motorletu s jejich B-mužstvem doplněno o 2 hráče A mužstva a několik dorostenců jsme začali velice aktivně a během prvních 30-ti minut jsme dali dvě branky. Ke konci poločasu jsme trochu polevili a bohužel z poslední standardní situace před poločasem jsme inkasovali kontaktní branku. Druhý poločas s novou sestavou jsme opět začali zajímavě a nejprve Oliver Šalanský po kličce brankáři netrefil prázdnou branku, ale pak po sólovém úniku již svou druhou šanci proměnil. Ještě za stavu 2:3 pro nás šel Vojta Ptáček uplně sám na branku, bohužel trefil pouze brankáře domácích. Pro mě nepochopitelně jsme absolutně nezvládli posledních 30 minut utkání, kdy jsme nejdříve našima dvěma hrubkami nabídli soupeři vyrovnat a v korunovali jsme to v poslední minutě, kdy jsme si po centru ze strany dokonce dali vlastní branku. Jde sice "pouze o PU", ale přesto již podruhé za sebou dostat rozdílový gol v poslední minutě je špatně. Jinak utkání ve slušném tempu, kromě Krejdy jsme to opět odehráli pouze s mladíkama a musím pochválit dorostence Zavadila, který první poločas zvládl na jedničku.

 

Sestava

1.poločas : Zavadil L. - Zábranský, Krejčí, Škarda, Spizzirri - Mejdr, Zavadil R., Horváth, Mainolfi, Bradáč - Kočí. 2.poločas : Zavadil L. - Čermák, Schierreich, Asad, Přívozník - Čvirk, Veleba, Razetto, Šalanský, Hollmotz - Ptáček. Trenér: Daniel Vott.

Góly

Horváth (0:1), Mainolfi (0:2), Šalanský (1:3)

Fotohttp://www.cafegirafe.cz/cs/nabizime/dorty-cukrovinky